Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Gość słodki deser
takie to możesz tu pokazać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
przyjedź do mnie to Ci pokażę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio przyznac sie bez bicia kto sie stesknil za cytrynka:):P:P:P ja za wami strasznie moi wariaci:):)busiam na dzien dobry poszaleje i znowu do pracy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje wszystko swietnie truskawkowe dni dobiegaja konca to juz jutro wraca mi forma z praca tez jako tako daje rady i moje m juz mnie tak nie wnerwia ehhhhh dobrze jest tylko slonka brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
u mnie jest i słońce i słoneczna panienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga fajnie miec takie forum mozna sobie pouzywac :):):) a co u was drogie kolezanki opowiedac cio nowego jakie samopoczucie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygruchalam sobie na gg kochanka netowego:):):)ale frajda miec kogos takiego...mialyscie kiedys tak tylko net zero realu ufff mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta znowu.U mnie samopoczucie ok,odliczam dni do powrotu mojego mężczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na gg kilku,jeden zakochany:)Mąz powiedział,ze mi potnie kabelki:((ależ oni potrafią dowartościować)Z dwoma spotkałam się w realu,sa super!!!(na kawusi i nic poza tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam moje m juz prawie 10 lat i tez jest kochany tylko ze tak malo go mam ....to ze sie bawie netem nie znaczy ze go jzu nie kocham nie badzmy dzieccine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet lubie tych moich netowych :):):):) nawet nie musze sie wysilac a oni i tak sa:):):)zabijaja czas niesamowicie nio i te piekne slowa.....oj bo sie rozmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stara baba,ale czasami aż mięknę,jednak muszę być dzielna,bo kocham mojego mężula.Zbyt dużo pracy w niego włozylam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×