Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wlasnie wchodzilam z mysla na topick co tam u Naszej Asiulki sie dzieje, a tu prosze jaka niespodzianka!:D Asilka🖐️:) jak sie pobyt udal?;) Pije kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiulka jak miło Cie widziec:) pije kawe....sprawdziłam swoje konto na fotce;) nadal nie wiem...po co mi one...ale co tam;) popracuje w ogrodzie...pogoda prawdziwie jesienna....brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie co robic...
a nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spijam \"poranną\" kawkę :D i jakoś tak się zbieram, żeby posprzątać. Ale słabo mi to idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka etatowa-
ja jestem w trakcie sprzatania a tak mi sie niechce mam 2 odkurzacze i ieden i drugi jest zepsutu a ja k widze te dywany do odkurzenia to mnie szlag trafia oj ciezki dzis mam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj odkurzacz tez szwankuje:o ale wczoraj juz z nim powalczylam dzis nic mi sie nei chce:o poza spaniem bo cos do 5tej spac nie moglam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka etatowa-help
i czym by wyczyscic te dywany chyba musze jakos miotłą zmiesc ten maras i brud przynajmniej pozornie czy wy tez długo czekacie na przesyłki z allegro bo sobie zamówiłam czesci i czekam i czekam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę wróciłam z bazarku ... kupiłam dwa wory papryki i zastanawiam się kiedy ja to zrobię :O Jakie ładne słoneczko u mnie :D zaraz idę smażyć kotlety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza moja mama na szczescie zapomniala kupic papryki:D i kotlety tez dzis ona smazy ja za to pewnie jutro bede;) ide zrobic surowke, pozniej do lasu jak wroce, to moze zjem obiad pozniej bede sluchala trojki i czytala ksiazke;0 tymczasem🖐️milego,,,,🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam popracowac w ogrodzie...ale wybralismy sie na rower:classic_cool: wiatr nam nie ułatwiał zadania...ale tak w ogole to :classic_cool: mam ochote na szarlotke;) to juz bedzie druga...w tym tygodniu ;) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie strasznie sie najadlam szarlotka taka pyszna , ze nie moglam sie opanowac:P Lubis smacznej szarlotki:) Ciekawe jak tam hakuna po baletach:D chbya odsypia jeszcze;) albo regeneruje sily na dzisiejsze balety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kotletach :D nie mam szarlotki ale za to napiłam się pysznego ADWOKATA mniammm... zastępuje mi nadzienie alkoholowe w czekoladkach :D Już po słońcu, znów leje ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusio jest... a potem brrrr
a ja ide prysznic wziąć.. :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ Lubis🖐️ Urlop udany,ale krotki.Pogode mialam bardzo sloneczna,ale 2 tyg.to krotko,aby odpoczac,bo ciagle jakies zalatwienia:-))ale nie ma co marudzic-fajnie bylo:D Ja juz po pracy i jutro znowu:-(( Milego wieczorku wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pod prysznic zmierzam;) kurde ale zimno jest jak sie ma okno uchylone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto w niedzielę :O Powoli wpadam w nałóg alkoholowy :D :D :D Dzisiaj piłam pigwówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj w niedzielę🖐️ no..pusto....ale chyba tak powinno byc przy niedzieli:D z dala od kompa....:D bylismy na rowerze...tym razem po puszczy jezdzilismy...przywiozłam cała duza torbe orzechow laskowych...obrodziły w tym roku:) wgrałam pare zdjec...np: http://images6.fotosik.pl/48/b9dfb892c3ba706d.jpg niestety ...koniec lata...to snopki po gryce...alez ona pachniała w sierpniowe ciepłe wieczory...miodzio:) ide do banku...przygotyje przelewy...to jutrp pojda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik taka pigwowka to pewnie dobrze rozgrzewa w takie zimne dni chociaz dzis nawet cieplo bylo ;) ja niestety niedziele spedzam przy kompie i przed tv jakos samej nie mailam ochoty nigdzie wychodzic ,,,,,smutno tak jakos sie mi robi ehhhh Lubis nie mow mi tylko, ze te przelewy to w ramach pracy swojej robisz[no no];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO!!! odezwały się moje znajome :D Jakie piękne pola po żniwach... lubiś ale dmuchnęłaś jesienią... czy to ta gryka ? nigdy nie widziałam gryczanych snopków ... to dopiero wiosną musi być piękny widok :D setunia piłam pigwówkę na imieninach u teściowej :P ale była mocna ...uuuu... bo na spirytusie... zrobię w tym roku taką samą bo mi pigwa obrodziła :) Niedziela niedzielą a ja mam jeszcze paprykę do zrobienia w słoikach i zastanawiam się czy przy niej nie usnę :O po tej pigwówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara malutka
rysuję portret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik a tak jakos mi sie smutno zrobilo trudne do wytlumaczenia meiwam takie przelotne [na szczescie] humorki paskudne ide sie przespacerowac :) P.S. napilabym sie takiej pigwowki , bo nigdy nie pilam jeszcze :) Malutka kogo portret??????;) to tymczasem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara malutka
hehe, na zamówienie ze zdjęcia, tym razem mojej lekarki synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..jak tłoczno sie zrobiło:) te przelewy..to niestety prywatne...wrzesniowe...no cóz zycie kosztuje;) po wizycie w banku tez mam ochote...na cos mocniejszego...chyba padnie na nalewke z wisni;) sama z psem zostałam...to mi jakos tak smutno...ale Sopot sobie obejrze:) ano jesien....a...kasze gryczana lubie...a miód grzyczany...wprost uwielbiam:) miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczor🖐️ Jak tu tloczno:D hmmm...zastanawiam sie co to ta pigowka-nigdy nie slyszalam i nie pilam:-)) Ja nie mam czasu na odpoczywanie,wlasnie z pracy wrocilam i czekam na kolezanke ...winko sie juz chlodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj szklana niedziela :D :D :D Asiulka -- pigwówka to nalewka na owocach pigwy ... sok z pigwy zalany spirytusem :) słodko - kwaśna i piękny zapach :D nalewka z wiśni też pyszna :) kaszę gryczaną też lubię trochę mi przechodzi taki miły szumik w głowie ... może jeszcze czymś poprawię :P ale chyba nie, bo ta nieszczęsna papryka... eeech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj szklana niedziela :D :D :D Asiulka -- pigwówka to nalewka na owocach pigwy ... sok z pigwy zalany spirytusem :) słodko - kwaśna i piękny zapach :D nalewka z wiśni też pyszna :) kaszę gryczaną też lubię trochę mi przechodzi taki miły szumik w głowie ... może jeszcze czymś poprawię :P ale chyba nie, bo ta nieszczęsna papryka... eeech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj szklana niedziela :D :D :D Asiulka -- pigwówka to nalewka na owocach pigwy ... sok z pigwy zalany spirytusem :) słodko - kwaśna i piękny zapach :D nalewka z wiśni też pyszna :) kaszę gryczaną też lubię trochę mi przechodzi taki miły szumik w głowie ... może jeszcze czymś poprawię :P ale chyba nie, bo ta nieszczęsna papryka... eeech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×