Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

haj:)🖐️ witajcie z rana:) tez bym tak pobalowała...i bede miała okazje w sobote...zjazd nam sie szykuje:D miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana 🌻 Nareszcie się obrobiłam z papryką :) 10 kg w słoiczkach stoi ... teraz pora na pomidory ... może jutro bo urlop biorę ... Teraz jak zwykle czas na herbatkę :D Hakuna ale miałaś wejście :D :D :D jak Cię nie było to nie było, a jak weszłaś to od razu się strona setna zrobiła... :D widzisz SETUNIA jaki Cię przywilej ominął :D lubiś - Twoje zdrowie herbatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Widze,ze wszystkie juz wstaly ,tylko mnie brakuje:D I ja pije herbatke czerwona tym razem:-)) Milego dnia wszystkim Paniom zycze ,duzo slonca ,a malo pracy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona jest czerwona z nazwy czy tylko z koloru a tak naprawdę to jest czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beza--->pisze red flavoured tea,wiec jest czerwona nie czarna i kolor tez ma inny niz zwykle czarne ,a ze juz o smaku nie wspomne:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Wypiłam szampana z okazji przybycia nowej koleżanki w pracy :D Zwolniłam się trochę wcześniej z pracy i jadę do fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna:(:(:( szybkiego powrotu do zdrowia🌻 wpadłam na chwile...krotka przerwe mam...moze za poł godzinki bede mogła dłuzej tu zabawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna👄 wpisuje dane ...i lukam na kaffe i tez sie wpisuje...oby sie nie pomyliła...;) jeszcze kilka min...i do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na spacer moze spotkam tego wilka:P pozniej nadrobie zaleglosci , bo nie wiem co tu sie wyprawia dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykonczyłam moje słoneczniki..sztuk 56...beda sikorki miały co jesc zima;) bola mnie nadgarstki...bo najgorsze jest wyrywanie...a własciwie karczowanie badyli z korzeniami.... pije herbatke z miodem i cytryna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libis prawdziwa ogrodniczka z Ciebie:) jeszcze tylko 10 postow i bedzie 3tys chbya:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam raport...uff ale wczesnie sie juz ciemno robi.... udanego wrzesniowego wieczoru🖐️ i ST...oczywiscie;) na mnie ksiazki czekaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...wstrzeliłysmy sie w ta sama godzine:D mam ogrod...i lubie w nim pracowac....ale smutno mi sie robi..bo jesien...a zaraz zima....na wiosne siałam i sadziłam...a teraz wyrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzimy do 3 tysiecy:D no niezle...niezle... a wilk jak? ma sie dobrze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam wszystkiego (ale przeczytam). a ja oglądam M jak miłość i popijam naleweczkę wiśniową, czekam na męża. jesteń nadchodzi - uwielbiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ale widac, ze to lubisz:) zima bedziesz odpoczywala , patrzyla na zasniezony ogrod i jadla owoce pracy:) fakt, szybxciej slonce zachodzi;) ale jakie ladne sa zachody,,,:) Wilk ma sie dobrze owieczka tez:D:) a teraz ide na m jak m:D;) do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie kaszanke witaj w naszych skromnych progach:) ide wlasnie tez ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miasta wrocilam:-)) Ciasto marchewkowe bede piec:-)) Setii-->na wilki to TY miej \"oko\":D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a jak to ciasto robisz:) moze kiedys zrobie bo lubie ciasta , a to przynajmniej zdrowsze i dietetyczniejsze bedzie:D:) tjaaaaaaa wilki,,,,,,,,cos ich mala ,,,,,,,przynajmniej u mnie:( conajwyzej pelno lisow:P;) hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys probowałam upiec ciasto marchewkowe...ale mi nie wyszło;) zrobiłam sobie przerwe...w czytaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ciachne tego 3tys posta:classic_cool::D moze Lubis mialas nie taki przepis, a moze sie nie przylozylas do tego ciasta;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona ciachneła...:D to tak na osuszenie łez:D na innym topiku nazywamy to oooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tys ciachneła Beza....i została....to i moze Wyciszona z nami zostanie? ciasto było za tłuste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ślicznie Wam dziekuję za wcześniejsze życzenia urodzinowe Dziś płaczę, bo coś obudziło moje wyrzuty sumienia po zbrodni z młodości...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm....jak...straszna to była zbrodnia? a moze ...to tak na wyrost?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×