Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość zorroooooo
a co ja tam mogę i przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko boska! setuniu! coz za perwers! :D to jak ja sie uczesze i pomaluje na impreze ze zwiazanymi rekoma? dajciez kawalek tego mazurka,bo mi kurde w brzuchu burczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani sedzioa trudno musisz mnie zabrac na ta impreSke jako swoja \"druga reke\":P czyli asystentke:D;) Asiulka czas najwyzszy odwiedzic:classic_cool::D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuna --->wiec jak by co -to ja tu jestem poki co(ale mi sie rymlo):D A teraz wszystkim zycze spokojnej nocki🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjem kawał mazurka i znowu bede musiala go przepalic 😭 nie, nie, obiecalam, słowa dotrzymuje, bede trzymac w ustach ołówek do momentu pójscia spac, troche chujowy plan, ale moze uda mi sie oszukac samą siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, uwierz, zrobilabys wszystko zeby tylko nie isc na ta impreze, ja wlasnie kombinuje jak stamtad uciec... asiulka sweet dreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asilka brano:) Pani ok zaklad obowiazuje od rana:) czyli teraz jeszcze jak masz ochgote to se zapal:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorroooooo
zoro zawsze może sobie dłubać w nosie bo mu to wszystko lotto . ten zorroooooo właśnie wygrał w lotto trujke więc już teraz nie może doczekać się podjęcia wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no jakoś tak wyszło... Jakie chesz? Serwuje lech pilsa i dębowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, juz nie pale, dym mi zaczyna uszami wychodzic, wiec nie zamierzam przegrzac czaszki. a piwko, tak chetnie, zimnego leszka raz, poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani szczerze to ja juz pol roku i jeden dzien nie pale a nadal pamietam jak to jest jak sie pali i tak sobie czasami mysle, ze fajnie by bylo sobie zapalic:o ale wiem , ze nie zapale, bo wtedy polgne znowu:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się robi :) Z pianką czy bez? :) ja pale jak wypije... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko sieta:p,spac juz mialam isc,a tu imprezka sie zaczyna:D,nie przezyje tego:p;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorroooooo
co oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a na ktora do p[racy masz?:D Zorro , ze Ty mozesz sobie zawsze i wszedzie dlubac:) bo masz taki status spoleczny, tzn prestiz , ze4 wrecz bedziesz wzorem do nasladywania:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus, moze byc z pianka:) setunia a jak rzucilas palenie, z dnia na dzien? czy powolutku oganiczalas? ja nie powiem, bo juz nie raz probowalam rzucic to gówno, wytrwalam nawet raz poltora roku, ale pozniej przyszly stresy i zaczal sie znowu ten syf, szczerze- to mnie to strasznie drazni i mam zamiar rzucic, ale nie mam motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia --->na 10.00:D Molus--->dzieki sliczne ,ale tylko jedno wypijam i zmykam juz . wiec zdroweczko wszystkim:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sędzino jak sobie życzysz, z pianką na 2 palce :D Mi z paleniem to tak z dnia na dzień wyszło. Ale jak sobie walne bropwarka to zapalić musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×