Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry🖐️ U was tez tak wieje od tygodnia i pada deszcz?:O Wielbcielu-->toz to straszna godzina ,chyba nie bylabym w stanie wstac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🖐️ Asiulka..chciałam wejsc na kaffe po 22...ale nie mogłam...coś muliło.... Wielbicielu.....nad ranem...to ja smacznie spię...a ze ode mnie uciekasz...to nie tylko ja to zauwazyłam;) ja nie gryze:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> u mnie pada i wieje, ale wczoraj i przedwczoraj słońce było :) lubiś ---> eh, uciekam? a może to Ty ode mnie uciekasz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu:)...nigdzie nie napisałam,ze jestes straszny:) po prostu...mijamy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia u mnie tez pada i ieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd:P sa\\ma nawet troche zmoklam;) od rana nie mialam polaczenie:( i dopiero co Pan pojechal [siakis nowy byl dzis] i na razie muzyka gra;) u dermaolozki bylam i kupe kasy wydalam waptece i nie tylko tam:o gardlo mnie boli do tego cos ;) i tak mi dzien mija wsanialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z parcy wrocilam obiad szykuje -dzis krokiety:-)) U mnie takie wiatry,ze malo mnie nie porwalo ,ale jak widac jestem cala ,ale nie do konca zdrowa:-(( Wielbicielu-->nie przesadzaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic:P zasnaynawiam się po co pisałam pracodawcy, że radogowalam book:P jeszcze pomysli, ze to branzowa:P matko mowie co mysle a to nie zawsze jets good:) a 3 rodizlay mi zostały takze do konca 2007 bedzie rediger:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu ma 2 niki
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...u mnie tez wieje takze głowe urywa...;) Wielbiciel ...jak kazdy mezczyzna.....lubi byc głaskany;) na tym topiku posługuje sie jednym nickiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm..a dlaczego miałabym sie nie zgadzac....:)👄 to takie...ludzkie...potrzeba...akceptacji...zrozumienia...i \"nadstawienia sie \" do pogłaskania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnienie jes do bani dzis:o nawet mnie oslaba:P cikawe kim jes Skarbek; moj jeden prof ma ak na nazwisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba mnie rozbiera:O,a jutro i w niedziele do pracy;moze pojdzie ktos za mnie?:D Wielbicielu-->pojde za sladami Lubisia i tez Cie poglaszcze;-)) Skarbaek-->i ja mam dwa,ale tu tylko jednym operuje;-)) Setunia-->to co moze po kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiam na skypa ...............no nic wiecje nie dodam :) a za 2 tyg bede w Pl a za 3 jemy kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczcie ile wlezie :) Asiulka ---> i nie możesz się jej oprzeć? :p Może przyodziej coś szybko, bo zaraz będziesz na golasa latać ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->ladnie to tak nasmiewac sie z czyjegos nie szczescia?:-(( Dzien dobry wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🖐️ cały dzien spedziłam na powietrzu..narszcie wyszło słoneczko:classic_cool: czyszczenie rynien...i sprzatanie po modrzewiach... Asiulka🌻...dbaj o siebie:) Wielbicielu..🖐️)))) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×