Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

lubiś ---> tak podejrzewałem, że jak większość kobiet będziesz próbowała manipulować facetem :p ale ja się nie dam! deklaracja to zdanie oznajmujące, a nie pytanie! nie ze mną te numery! :p:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie dzieje,prezent ktos tu kupuje ,to moze i ja sie zalapie:D Lubis-->po co Ci kamerka ?:D Ale tak na marginesie ,to mnie uczyli w szkole ,ze jak na kocu zdania jest znak ?(zapytania),to zdanie jak nazwa wskazuje jest pytajace. A Wielbiciel postawil takie pytanie:D Tak czy nie? Brzusio mnie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->mnie wszystko cieszy...nawet sliwki w czekoladzide :D p.s ylko delikatnie prosze;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalistka....raczej nie ,ale jesli chodzi o prezenty nie mam wymagan....liczy sie gest i sama chec obdarowania:-)) p.s plecy tez mozesz?:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> tylko jeszcze nie wiem gdzie prezencik dostarczyć ;) p.s. nie wiem czy to najlepszy pomysł (4 U ;) ) bo jak się rozochocę, to wiesz... niczego nie zostawię w spokoju :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolaj bedzie wiedzial;-) Rozga tez moze byc:P p.s.tym lepij dla mnie:D:P spokojnie bo nas na erotyczny przeniosa,a dziewczyny mi tego nie wybacza;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> ale ja Mikołajem nie chcę się wyręczać, wolę osobiście :) p.s. patrzcie państwo jaka chętna, no no no kto by pomyślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odbieraj Mikolajowi pracy:D P.SCicha woda brzegi rwie:D(mowa byla tylko o masarzu -nie?):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateyasss
www.zycie.cytaty.p24p.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie smiem pytac do czego bedzie to wstep;-)) Zejde z tematu i zapytam czy wszystko u Ciebie dobrze,jak zdrowko i praca?(juz nie swietujesz?;-)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz obdarowujecie;...to ja czekam na kamerke:classic_cool: nikim nie manipuluje...sam Wielbicielu wyraziłes chęc ;) kark mnie troche boli....może mały masazyk....bo z ta kamerka to sama nie wiem...nie znamy sie zbyt dobrze....:D:p no..ale od czegos zaczac trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ja bys byla blizej to ja bym Ci dala kamerke mam dwie i nie uzywam:-)) Zle spalas ,ze Cie kark boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo..Asiulka🌻...to wtedy moglibysmy ..tak w trójke;) zle siedziałam ...cały dzien...i chyba..to otwarte okno...przewiało mnie troszeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poznaje dzisiaj samej siebie..jakby ktos wkradł sie na mój profil i te wszystkie posty pisał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis uzywalam laptopa no do pisania prcy;) cos mi szwankuje to nowe polaczenie:o😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:) Asiulka..tez nie wiedziałam ,ze lubie..tzn.ciagle nie wiem..bo nie próbowałam;)...ale wszystko przede mna:D:p spać uciekam...i tak wpadłam tylko na chwilke;) pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ja tez jeszcze nie probowalam:D i raczej sie nie zanosi:P Tez uciekam nyny:-)) Spijcie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pouciekaly hmm no tak Wy juz z tego wyroslyscie:P spicie dobrze;) ja jeszcze obszuje w sieci:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti-->mnie tez juz mialo nie byc,ale jeszcze kuknelam gdzie nie gdzie:D,ale lece juz serio,bo rano nie wstane:-)) @ dolecial? Spij dobrze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita12345
Redaguję Serwis LazyHours.pl. Zapraszam i proszę o Wasze opinie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> dowiesz się w swoim czasie ;):D U mnie wsio oki, pracy aż za dużo, ale przynajmniej trochę $$ wpadnie na święta ;) lubiś ---> niechaj będzie moja strata, dla Ciebie kamerka, ale wiesz... zaraz wypróbujemy ją np. na jakimś czacie, ok? ;):D masażyk - też nie problem :> I mówicie, że trójkącik Wam w głowach? hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbiciel-->jak TY wstajesz o takiej godzinie?:O,ja juz sie odzwyczailam,kiedys wstawalam o 4.30,toz to masakra byla dla mnie:D A o trojkaciku pomarzyc zawsze mozna:D;-) Lubis-->jak dzis kark? Setunia-->ciagle nie mam odpowiedzi😭:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) koncze kawe ide sprzatac potem mam zamiar kapac psy- tylko 5 ale musze je suszyc suszarka wiec mi troche zejdzie z tym czasu ehh a u mnie wszystko Mrrrrrrrrrrrrrrrrr :D Jak zawsze po burzy swieci wiekie SLONCE buziakii i mlego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> zaraz zaraz, to Ty o tym marzysz? :D Dla mnie wstać o tej porze to też masakra, dziś przed 3 wstałem, ale spałem od 7 czy 8 wieczorem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a haj:)🖐️ dopiero teraz moge pisac... Wielbiciel.....;) nawet nie wiesz...jak ja teraz potrzebuje masażu...kilka godzin spedziłam w aucie...w poteznym powypadkowym korku... oddaje sie do masazu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×