Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Obcno to mi przez chwile ,bo zawsze jasne mialam....kwestia przyzwyczajenia :-) Ogolnie to naturalna jestem ,bo nic sztucznego w sobie nie mam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry🖐️ mamy plany na andzrzejki;-) wychodzimy... wlasnie sie zastanawiam co na siebie wlozyc:D do 19 jeszcze troche czasu pozostalo...wiec moze w koncu sie zdecyduje...najwyzej pojde w tym szlafroczku ,ktory mam na sobie:classic_cool:...wyjatkowo twarzowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano andrzejki udaly sie:classic_cool:🖐️ ale teraz mam szpital w domu...o zagrypiony...dogus ma chore ucho...tylko złego czyli mnie nic jeszcze nie wzielo:D:P milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie dzis siarczysty mrozik....tylko sniegu brakuje;-)) Do pracy sie zbieram. Milego i udanego dnia wszystkim zycze:-))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozik??? mhmmm..a u mnie 7 st na plusie...zero wiatru...sloneczko:classic_cool: choc nie powiem..mrozik o tej porze roku bylby jak najabradziej na miejscu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se siedzę i myślę od godziny by wstać z krzesła i wziąć się za pichcenie obiada, ale coś mi to nie wychodzi. nie lubię panierować kotletów :O ucioram wszystko dokoła zawsze. yh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka ze zagrody
pije barszczyk...z torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu....co tak wczesnie wstajemy?;) dzień dobry:)🖐️ wczoraj sie cieszylam...a dzisiaj o prosze----czuje ,ze jakiegos ...za przeproszeniem gluta zlapalam...ehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wczoraj mroz dzis pada ....co za pogody;-)) Lubis--->a mowia ,ze jaki pon .taki caly tydz.;wiec moze wszystko sie jakos wyklaruje:-))🌼 Tak dobrze mi sie spalo,az zal bylo wstawac,ale Wielbiciel tak glosno krzyczal;-)) ,ze spac nied alo rady:P;-)) Ide cos ze soba zrobic:D Milego ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> wstałem ok. 11.30, to chyba niezbyt wcześnie :D;) Jak się glut miewa? :p Asiu ---> sorki 😘 już więcej nie będę krzyczeć :) I co ze sobą zrobiłaś? Mam nadzieję, że damy radę Cię rozpoznać. Choć po tym farbowaniu... nie jestem tego pewny... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->ale sie czepiles tego farbowania;-):P uwierz mi ,ze nie mialbys problemu z rozpoznaniem:-)) Po pracy jestem....i jakos tak mi fajnie znow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ Wstawac spiochy!:D U mnie pogoda na zmienna,mroz ,deszcz i dzis znow mroz:D Jak sie macie lobuziaki?;-) Ciumeczki dla Wszystkich 👄 Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×