Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Obecna 🖐️;-)) Jak sie macie dziewczyny?sniegu juz u Was duzo? Udanego dnia Wszystkim zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siu u mnie sniegu juz nie ma stopnial tzn sa jakies placki sniegu:D ja dzis mam troche gotowania, o jutro moja mama ma urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam:-) Bede miec wiecej czasu dla siebie,bo szef godziny nam skrocil. Sprawdzam nowa kredke do oczu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopadłam do zelek pod tytułem \"150 banana boys\"...połowy juz nie ma...nawet nie bede sprawdzala ile taki jeden ma kcl...a co tam..raz sie zyje:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, strażacy już pojechali. Niewiele widać, ale z chałupy raczej wiele nie zostało, same mury i może pół dachu. Fajczyło się niemiłosiernie, całe osiedle zadymione :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I bum i bum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspóczuje..i trzymam kciuki ,aby sie sasiadowi jakos ulozylo z mieszkaniem i w ogole...ehhhhhhhhhhh....straszne...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel o kurcze:( ale lipa z tym sasiadem:( wlasnie ogladalam gnw i tam huragan -jednej z bogaterek- zniszczyl calkiem chalupe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak mi zaproponowal
pije winko zaraz bede ogladac testosteron po raz setny i wkurwiam sie ze koles nie odpisuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu sie zbieram🖐️ udanego wieczoru:) Wielbiciel...jak tam sasiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey jak sie macie moi dorodzy ?:-)) Wielbicielu--->opowiadaj jak to wszystko wyglada ,czy cos udalo sie uratowac? Setunia--->🌼 Ciasto w piekarniku:-) Wesolo mi dzis ...ogolnie caly tydz.mam wesoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> nie wiem, zajęty jestem cały dzień i nie mam czasu na plotki z sąsiadami ;) Wczoraj wyglądało to bardzo źle, ale chyba jednak nie było najgorzej. Głównie spaliło się poddasze i piętro z jednej strony, a parter całkiem ok. Tyle, że zalane wszystko i dach do wymiany. Jakoś przeżyją, myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> na pewno wiesz, taki stan nie utrzymuje się bez powodu, ale oki, nie będę wnikać ;) Mi pozostaje potęsknić za takimi czasami, kiedy... wszystko cieszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->to chyba zasluga mojego pana od dobrej energii;-)),bo co by innego:P Nie powiem...mily to stan;-)) I Ty tez jestes jeszcze w takim wieku ,ze duzo rzeczy powinno Cie cieszyc. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to w ogole energia rozpiera:D normalnie uwielbiam taki stan...nahajowania..i w ogole:D ehhh..u mnie latem sasiadce chałupka sie spalila...tez poddasze,ale przy gaszeniu woda narobila duzo szkod....dopiero niedawno na nogi jako tako stanela...na szczescie przed zimna zdazyla zrobic remont:) powodzenia zycze Twojemu sasiadowi:) Asiulka..jak tam karpatka?;-) za mna chodza bezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> czyli można powiedzieć, że pan... zrobił Ci dobrze :D;) Może i powinno, ale... resztę pominę milczeniem ;) Lubiś ---> przekażę :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->karpatka wyszla git:-)) Wielbicielu--->mozna tak powiedziec,jeszcze tylko raz zrobi mi dobrze😭 Zmienilam przed chwilka kolor wlosow.....na duzo cieniejszy...jakos tak mi obco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×