Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania_19

duze rozmiery butow

Polecane posty

Gość ania_19

mam problem... nie moge dostac na siebie ladnych bucikow eleganckich do sukienki lub spodni w rozmiarez 42/43. mam 19 lat i szczerze pwoiedziawszy dosyc wybierania sposrod "babcinych" modeli .. marza mi sie lekkie baletki lano ladne pantofelki, cos na niskim obcasie bo jestesm wysoka macie jakies typy? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczern
tez mam taki problem mam 43nr :/ zadnych ladnych butow. przyzwyczailam sie do tego ze nie moge wybrzydzac jadac do torunia jestem nastawiona ze gora 1 lub 2 pary damskich adidasow sa w takim miescie ;/ nie wspomne ze trampki maja rozmiar 45 :/ prZynajmniej z nimi nie mam problemy... nosze meskie ;/ ale ciesze sie ze nie widac roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_19
ech.. to podobnie jak u mnie.. jedne buty mam 42 a jedne mam 44 i 2/3 nie wiem czemu takie roznice... z eleganckich mam 1 (slownie jedna) pare: standardowo czarne a sukienki mam przewaznie jasne bezowe czerwone zolte zielone i jedna czarna takze kolorystycznie piekny zestaw... w mojej miescinie sa 3 sklepy z butami damskimi do rozmiaru 40. musze jezdzic do poznania w ktorym rowniez nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem tylko, że ja mam znowu malutką stópke tylko 35 i też nie ma na mnie rozmiarów. może CCC? albo ryłko? wiem, że jest w chełmie i puławach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_19
po ponad 5 godzinach zakupow kupilam sobie buty, ktore a: nie podobaj mi sie, b: sa mi ciut ciasne c: sa za waskie i najwazniejsze d: pasuja w miare na moja stope. w ccc od lasockiego 41. reszta dnia nalezy do katorgi... nienawidze zakupow i niemilych sprzedawcow. na wszytskie sklepy w ktorych poszukiwalam buwia znalazla sie tylko jedna mila ekspedientka. mam dosyc... ide spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×