Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goska_s

sprzedam chanel

Polecane posty

Robie porzadki w kosmetyczce i pozbywam sie kosmetykow ktorych juz nie uzywam wiec mam do sprzedania Essentiels de Chanel, jest to paletka do makijazu oczu i brwii łatwo mozna znalesc o niej informacje. paleta zawierająca sześć typowych chanel\'owskich kolorów dobranych kontrastowo: złoto, srebro, czerń, biel, czerwień i beż. Kolory te dają przy wprawnym oku i ręce niekończące się możliwości.Farby te można stosować do wyrównywania, wzmacniania, uwydatniania, rozjaśniania i korygowania dowolnego elementu makijażu. Dodatkowo, ich kremowa tekstura wspaniale zachowuje się pod palcami i zachęca właśnie do tej techniki makijażu. Makijaże poniżej zostały wykonane właśnie tą paletą przez wizażystkę Chanel, Susan Sterling. Widać wyraźnie jak duże możliwości niesie ze sobą ta paleta. W makijażu za korektor posłużył beż, którego idealną kolorystykę dobrano dodając odrobiny bieli. W ten sposób rozjaśniono partie wokół oczu, ust i nosa. Cienie do powiek to czarna farba zastosowana z różnym natężeniem, wycieniowana bielą i przypudrowna tranparentnym pudrem aby nie zbierała się w załamaniach powiek. Róż na policzkach to połączenie czerwieni z beżem, podobnie jak usta w makijażu dziennym. W wersji wieczorowej usta zostały pomalowane precyzyjnie pędzelkiem czerwoną farbą z delikatnym muśnięciem czerni. kupilam je na studniowke, potem uzylam moze dwa razy najbardziej wdoczny jest ubytek srebrnego cienia jest to jakies 20% natomiast reszta jest musnieta doslownie raz palcem pudelko jest w stanie nie naruszonym, nie mam tylko do niego aplikatorow poprostu je zgubilam w perfumeri paletka kosztuje ponad 200 zl ja moge ja oddac za 120-100 zl cena do pertraktacji jesli ktos jest zainteresowany podaje moje gg7763241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×