Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Czarny stroj- czarne buty?

Polecane posty

Niedlugo bede musiala ubrac sie dosc odswietnie, zakladam satynowe czarne rurki i do tego satynowa czarna koszule i tutaj jest problem- czy buty koniecznie musza byc czarne? nie cierpie czarnych butow :/ kolory maja byc raczej stonowane, torebke bede miala czarna...widzi ktoras moze jakies inne wyjscie ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.m
czerwone (a raczej bordowe) granatowe chabrowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą być nawet żółte
ale dopasuj do nich dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czerwone dla prostytutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melrose2
ja bym wybrala czerwone albo biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białym butom
mowimy stanowcze nie! (oprocz sportowych oczywiscie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze bardzo modnym bedzie zestawienie czerwonych butow i czerwonej torebki:) nawet same czerwone buty beda ok http://luxlux.pl/artykul/1862/stroj_katie_holmes mysle ze zlote albo zolte tez. mozesz przykladowo dobrac do tego zlote dodtki np. brazoletke kolczyki czy apaszke lub broszke srebrne takze:) torebke masz czala czarna? czy z elematami zlotymi lub srebrnymi jakimis koleczkami lub zapeieciem kolorowym rto mozesz buty ubrac w tym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie pomijała
każdy inny kolor może być, ale torebką też zmień. Może być nawet biały, ale do tego załóż np. na głowę opaskę w grochy lub plastikowe grube bransloetki, żeby rozjaśniły strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolek
ja bym wzięła beżowe buty - albo złote , albo czerwone torebkę też bym wzięła nieczarną - nie lubię takiego pogrzebowego stylu , od stóp do głów w czerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzisz i podpisujesz
albo beżowe dodatki, i możesz zabrać jakiś elegancki szal, będzie ładnie, tylko jasny i pod kolor dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :* chyba jednak zostane przy czerwonych balerinach i czerwonej torbie...Mam nadzieje, ze ten stroj bedzie wystarczajaco oficjalny ;) dzieki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALERINY - absolutnie nie do oficjalnego sroju!!!!! Na grila byc może, ale nigdy na przyjecie czy jakis bankiet... koniecznie but na obcasie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u-la-la-lal-la
Spoko, mogą być czerwone, bordowe - jak najbardziej. Nigdzie nie jest powiedziane, ze muszą być na korku (chociaż ja osobiście tylko takie preferuje0. Ale koniecznie dobierz jakiś mały dodatek - drobiazg - np. apaszkę, broszkę, torebkę- tego samego koloru co buty. Czerwony jest bardzo modny i za razem elegancki. Do czarnego - jak znalasł!!! Nie ma sie co zastanawiaC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem dziołszki co wy gadacie z tymi dodatkami:-/ przecież teraz w trendach nie ma tak ze jakie buty taka torba:-/ ...i koniecznie ma być obcas ... tylko nie baleriny:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone buty, czerwona torebka(kopertówka), czerwone usta - efekt murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo u nas
Polki nie moga a raczej nie umieja sie odzwyczaic od laczenia koloru butów z torebka i innymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×