Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Sposoby na walkę ze stresem

Polecane posty

Podawajcie tu wszystkie swoje sposoby na pozbycie się stresu, lub chociaż złagodzenie go. Mnie pomaga połówka Validolu pod językiem i Valerin :) Czekam na Wasze sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validol jest bardzo bezpieczny, ziołowy, tani i po prostu najlepszy... Fajnie rozluźnia i likwiduje ten dziwny samk w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki marsz na powietrzu potem kąpiel w pachnącej pianie z muzyczką filiżanka czekolady to mi bardzo pomaga, kiedy chcę się odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel jest dobra, ale na przykład w szkole, przed egzaminem trudno wziąść kąpiel. A czekolada jest świetna, bo ma magnez i cukier-ale wiadomo, do czego może dpprowadzić za dużlo czekolady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska najlepszym przyjacielem
czlowieka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Ćwiczenia siłowe,oddechowe,stretching,pływanie,jogging.Co ciekawe,znakomicie odstresowuje taniec brzucha,kręcenie biodrami:D 2.Ciepła kąpiel z użyciem olejków 3.Słuchanie muzyki 4.Masaż 5.Aromaterapia(czyli olejki) 6.Modlitwa,kontemplacja,medytacja 7.Naprzemiennie ciepły i zimny prysznic z peelingiem 8.Spotkanie z przyjaciólmi/znajomymi np.przy piwie:) 9.Przebywanie i rozmowa z ludzmi ,których kochamy:) 10.Obejrzenie czegoś śmiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×