Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł

By Kazda Z Nas Wiedziala co J E S C na D I E CIE! same zdrowe i pelen witamin!

Polecane posty

Gość chelbus
witam:) niech ten topic odżyje blagam! bo w zasadzie zadna z nas niewie co jesc!!!!!!!!!!!!!!! A CHCEMY BYC ZDROWE PIEKNE SZCZUPLE I VITALNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuu3456
zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznego
Musli i otręby z jogurtem mięsko chude - pierś z kurczaka, polędwica, ew. też czerwone mięsko rybki - tuńczyk w sosie własnym, dorsz, panga (czy jakoś tak :P) owoce i warzywka twaróg chudy serek wiejski ryż brązowy i makaron razowy jajeczka - na twardo albo jajecznica, omlet (smażone na oliwie!) w umiarkowanych ilościach: słonecznik, rodzynki, pestki dyni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry za szczerosc
ostrygi - niezły afrodyzjak przy okazji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa przekąska zamiast słodyczy: *wafelek ryżowy taki okrągły polany odrobinką miodziku i potym posypac pestki słonecznika lub dyni,ja czasami zmiksuje sobie orzeszki ziemne i tez sypie :)PYCHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszna śniadanko:) *owsianka:łyżka płatków owsianych,łyzka otrebów granulowanych,zmiksowane (siemie lniane,orzechy,pestki dyni lub słonecznika),do tego dodac łyżeczke miodziku i zalac gorącągotowanąwodą:)Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to dania dos kaloryczne,ale zdrowe i jedzac w odpowiedni sposób nie przytykjecie od tego:)ja jedzac w taki sposób schudłam 6kg w ciagu 3 miesiecy,ale oczywiscie nie żywiłam sie tylko tym:P:P. Przede wszystkim warzywa i owoce oraz ryby,chudy drób i chudy nabiał:)i wiecej wody lub herbatki zielonej:)Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ugotowałam sobie soczewice:)kurde nie wiedziałam,ze to takiedobrez czy wy ją jecie??bo ja polałam jąsobie tym sokiem warzywnym vega i powstała zupa:P:P pycha jak dlamnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich ulubionych dan to makaron w sosie smietanowym, wersja odchudzona. gatujemy makaron rurki a tym czasie na patelni podsmazamy na lyzce oliwy czosne z cebula. zalewamy to szklanka bulionu, zrobionego z ok. 1/3 kostki knorra oliwa z oliwek z ziolami. czakamy az sie zagotuje i wtedy bierzemy mleczko do kawy - ok. 7,5 % tluszczu, jakies pol szklanki tego, i hartujemy ty bulionem z patelni. wlewamy na patelnie, czekamy chwilke az sie podgotuje i dodajemy lyzke curry, mieszamy i dorzucam ugotowalny na dosc twardo makaron, bo jeszcze zmieknie na patelni. czekamy az ten sos smietanowy sie wchlonie w makaron i voila, mamy pyszne danie. co do kalorycznosci: na moje oko zuzywam 250 gram makaronu i to jest na 4 osoby i kazda sie tym najada do syta. 100 gram makaronu rurki ma 350 kcal wiec 250 gram to jest 875 kcal. sam sos to nie wiecej niz 150 kcal a nawet mniej, wiec cale danie ma 1000 kcal. dzielac na 4 osoby wychodzi po 250 kcal na glowe wiec niewiele a najesc sie mozna do bolu brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaa9999
ja uwielbiam brokuły gotowane z groszkiem i innymi zielonym pozniej wylewam troche wode i warzywa ugniatam z reszta wody dodaje przypraw troszku zageszczam i jest genialny krem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawaii87
pobijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mleka nie wolno pić? Ja własnie zjadłam płatki fitness z mlekiem. Zdrowe są przedewszystkim warzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmmmmmaa
wrzuccie kilka pomyslow na ubogokaloryczne sniadania ,please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
trzeba jeśc mleczne rzeczy organizm potrzebuje około 1000 mg wapnia dziennie, a ten wapń zawart w nabiale jest najelpiej przyswajalny warto pozwolic sobie czasem na żółty ser, ba ma duzo wapnia, kiedy biały ser ma tylko 100 mg wapnia na 100 gram ponadto wapn jest tez w brokułach sałacie, natce, szczypiorku i np w migdałach, ale jest go naprawde znacznie mniej , a ponadto jest gorzej przyswajalny to zapobiega osteoporozie, czy problemom z zębami chociazby więc w zdrowej diecie na całe zycie wapnia nie powinno zabraknąć magnez - najwięcej w czekoladzie, kako, bakaliach ziarnach, chałwie - ok, kalorycznie, ale raz na jakis czas powinno sie cos takie jeść za to zdecydowanie można zrezygnować z tłuszczów zwierzecych typu smietana, masło, mięsa (oprócz drobiu i ryb), no i niby serów, choć ja uwazam że zwykły zółty np edamski czy inny też jest potrzebny a z jajami nie powinno się przesadzac, gdyz zółtka maja duzo cholesterolu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×