Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roma 35

rachunek za prad

Polecane posty

Gość roma 35

mam strasznie duza doplate za prad-nie mam pojecia jak to mozliwe? co moze byc tego przyczyna? czy np komputer zzera duzo pradu? ile placicie w bloku za prad co 2 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze około 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wysoki ten Twój rachunek
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma 35
ale ja powaznie pytam-a 250 na miesiac? przeciez co dwa miesiace sie placi-a na temat komputera cos wiecie czy duzo zzera pradu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko żre prąd
co wciskasz do kontaktu :) odkrywcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma 35
ja rozumiem ale rachunek mam wyzszy o 100 zl wiec zastanawiam sie nad komputerem czy to mozliwe ze bierze tyle prade albo pleystacion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 zl miesiecznie co do kompa to moja corcia ostatnio liczyla i o ile sie nie myle to jej wyszlo ze jesli komputer chodzilby cala dobe to 3 zl...wiec np u mnie komputer chodzi przynajmniej 12 godzin 1,50 zl x 30 dni =45 zl pozatym uzywamy coraz czesciej mikrofali,czajnikow,frytownic a to jednak ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma 35
wchodzi na to ze jednak komputer zawinil-ok dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja płace w porównaniu do Was bardzo mało - 80 zł/2 miesiące. Dodam żę codziennie odkurzam,kilka razy dziennie chodzi mikrofala ,tv od rana do wieczora jest włączony nawet jak nikt nie ogląda a co do komputera to non stop jest włączony.Muśisz zwrócić uwage jak masz czajnik bezprzewodowy bo ta cholera nieźle ciągnie.Zrezygnowąłam z niego i zdecydowanie mniej płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma 35
ale ja nie mam czajnika elektrycznego,mikrofale tez rzadko uzywam-kiedys mieszkalam w domku i mialam podgrzewacz do wody,piekarnik elektryczny ,ktory ze dwa razy w tygodniu uzywalam i placilam tyle co teraz a teraz musze jeszcze doplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądownica
co wy robicie z tym prądem? W 3-osobowej rodzinie w 4 pokojach z kuchnią mam rachunek 80-120 zł (najmniej w czerwcu najwięcej w grudniu) na 2 miesiące. No średnio 100 zł na 2 miesiące. Komputer chodzi non stop weekend, po pół dnia w tygodniu, nie zżera dużo. Najgorsze są podgrzewacze, czyli czajnik, suszarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prądownica
czajnik jest najgorszy, wywaliłam dziadostwo, od razu zużycie spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden nick nie wchodzi------ jeśli chodzi o automat to piore 4-5 razy w tygodni i moim zdaniem prądu pobiera tyle co nic.Piekarnik chodzi raz w tygodni.A co niedopłaty to zdarza mi się mieć max do 120 zł.Ale i tak uważam że mało place na 3 oso.rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
dużo prądu zżera suszarka do włosów i kuchenka oraz ogólnie urządzenia wytwarzające ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
Place ok. 160-180 zl., co dwa miesiace. Komputer chodzi u mnie 24 h/ na dobe i tylko czasami do wylaczam:) Do tego dwa telewizory, czajnik, mikrofala i caly ten elektryczny balagan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak zaoszczędzić
nie jest to chytre oszczędzanie, czasami 2 w 1, jak np. suszarka, teraz suszę włosy w domu czy na powietrzu, bo jest ciepło i same szybko schną. Czajnik wyrzuciłam, kupiłam na gaz, piekarnik gazowy, lodówka w klasie AA, pralka też, choć prania mam jakieś 4 tygodniowo, ale wybieram cykle godzinne, w końcu nie mam mocno brudnych ubrań. Tostera używam raczej zimą, mikser czy blender raz w tygodniu, innych urządzeń kuchennych nie mam, sokowirówka często chodzi latem. Na noc całkowicie odłączam 2 tv, listwę komputera też, sam chodzi 8 godzin dziennie, ale mało pradu czerpie. Płacę 100 zł na 2 miesiące, 3 osobowa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my w 2 osoboby
140 zl za dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my w 2 osoboby
dodam oczywiscie ze nie mam gazu - bo to w tym przypadku wazne. Gotuje "na pradzie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazna miesiac to około 45 zl
Wcześniej rachunki były niższe a doplata ok 100 zl. Bardzo duzo chodzi u nas komp, praktycznie calymi dniami, pralka tak 1-2 razy na tydzien, no wiadomo lodowka caly czas;) tv duzo nie ogladamy moze 1-2 godz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak to jest
z kuchenką na prąd, czy gotowanie dla 2 osób będzie znacznie zwiększało zużycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57 zł
2 osoby co 2 miesiące. Pralka, zmywarka klasa AA. Czajnik elektryczny. Rzadko prasuję i suszę włosy suszarką. Pranie - 2 - 3razy w tygodniu. Zarówki od dawna energooszczędne. Telewizor ok 7 godz. dziennie, komputer wyłączam tylko przed spaniem. W pomieszczeniach, gdzie nie ma nikogo, ZAWSZE wyłączone światło. W przedpokoju, gdzie są panele, wolę zamiatać, niż odkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa1976
polecam ci bardzo zmiane dostawcy energii elektrycznej. moge polecic firme co ja mam - axpo- bo maja na prawde dobre ceny w porownaniu do innych dystrybutorow. zuzycie to samo a rachunki nizsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniagrusszka
polecam ci zmiane dostawcy pradu. to czesto pomaga bez klopotow i wyrzeczen obnizych rachunki. ja korzystam z Axpo - sprawdz sam, moze i Tobie uda sie z nimi obnizyc rachunki za prad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×