Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady G.

Spodobał mi się młody facet

Polecane posty

Gość kobieta niezalezna
ROWNOLATKA...pamietaj, ze mam slownik ortograficzny w rece...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok zmienie nick
Ale napisanie meżczyzna z takim bykiem boli oj boli . W różnicy wieku dochodzą jescze choroby ,wnętrz ,kości . Nawet jeśli z bużka i figurą dużo można zrobić to i tak wnętrze się posypie . Popatrz na nasze piękne gwiazdy a co takiego może zaoferowac przeciętna kobieta nawet z dużym dochodem?Serie operacji plastycznych a pożniej starczych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2007
to ci jeszcze powiem...moja babcia wyszla za maz za mezczyzne starszego o pare lat, ok 10 lat po slubie dziadziu zaczal chorowac, mial problemy z zylakami i babcia do jego smierci opiekowala sie nim...zmarl w 1997, babcia zyje do dzis w dobrej formie..wiec choroba to tez nie argument..u mnie w rodzinie z reguly kobiety zyja dluzej i sie lepie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok zmienie nick
Ryzyko jest większe ,gdy różnica wieku jest znacząca obojętnie w ,którą stonę . A, bierzcie Sobie tych syneczków i bądzcie mamusiami . A oni i tak zrobia swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqw
do ty ułomie masz studia Kurcze czepiasz się dziewczyny (fakt bład okropny ale się zdarza), a sam piszesz równolaDka? Nie wytykam błędów, ale Ty jestes jakis albo jakas taka niemiła i do tego absolutnie sie z Toba nie zgadzam, ze za starszymi ogladaja się dupy wołowe, których nie chca rówiesnice. No chyba nie do końca, a nawet wręcz przeciwnie - ani włąsnie nie chca równolatek, bo sa nudne i pzewidywalne. Starsze kobiety ich fascynuja bo jakos tam sa zakazane. Myśle, ze starsze kobiety sa duzo bardziej wymagajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam pare takich
związków i nikt sie z nich nie śmieje. Może tylko Ty. Bo to nie te czasy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam pare takich
i zanim sie zakochasz to pytasz sie o wiek???? A co zrobisz jesli myslisz, że kobieta ma 25 lat a okazuje sie , że ma 35 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalezna kobieta
Dzieki dziewczyny:)..troche wsparcia mi sie przydalo:)) dla lepszego samopoczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z wiekiem
Co do wymagań,to gwarantuje wam ,ze rosna z wiekiem ,wiec młodszy partner ma znacznie trudniej .Zwiazek dwójki młodych ludzi jest bardziej zalezny finansowo i to powoduje czeste konflikty. Dojrzała kobieta jest niezależna,najczęsciej ustawiona dobrze zawodowo i nie trzyma sie kurczowo faceta, po prostu nie musi,bo wbrew ogólnej opinii ona ma mało do stracenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 latka
"Wiecie jest takie powiedzenie ,że Każdy ma takiego Partnera na jakiego zasługuje . I ile w tym prawdy ............................................." Z tym wcale sie nie zgadzam,czy te kobiety, ktore bije maz tez na niego zaslugiwaly???, Czy te, ktore zostawil maz po paru pieknych latach dla innej tez na niego zaslugiwaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare baby sa wstretne
I łapia się na nie tylko Edypy i gołodupce . Starość jest brzydka sama w sobie . Miałyście KURWA SWOJE 20 lat to teraz dajcie innym przeżywac młodosć, a nie ogladanie starośći .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie jestem
wstretna:p Ty piszesz o seksie a ja pisałam o miłości a to co innego. Przezywaj swoja młodość dziewczyno i nie badx zazdrosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z wiekiem
do stare baby sa wstretne I własnie w twojej wypowiedzi widac co soba reprezentujesz,wiek,młodosc i co jeszcze??????????? Moze własnie dlatego młodzi meżczyzni ogladaja sie za starszymi,ja nie pozwoliłabm sobie na tak prostacką wypowiedz ,tym bardziej publicznie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEDZIALAM...
ze 30letnia kobieta to stara wstretna baba...ale skoro tam mowisz..bo ja nie czuje sie jeszcze staro.Zobaczymy co bedziesz mowic po 30stce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z wiekiem
Jestem co prawda młoda, ale zgadzam się - mnie tez zaszokowała ta wypowiedz. Dokładnie, kumple czesto mówią, że wol starsze bo mozna z nimi pogadac - tak po prostu o wszystkim. Poza tym wiedzą w czym im dobrze i podkreslają swoja urode, a nie przesiaduja w solarium i pokazuja pępki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z wiekiem
do do kobiety z wiekiem Dziekuje za poparcie.Miło słyszec,ze ktos młodszy nie traktuje nas niczym reliktów przeszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha1
Uśmiałam się z wypowiedzi tej małolaty co to niby taka młoda i piękna. Dlaczego sie tak oburzacie kobiety dojrzałe?? Przypomnijcie sobie co same myslałyscie o 35-latkach majac 19. Na takie durne wypowiedzi nie ma co reagować. Dziewczynka podrosnie i zmieni zdanie. Wiecej wyrozumiałosci dla dorastajacej młodzieży, która jeszcze wielokrotnie zmieni swoje poglady na życie. Sama mam lat 38 i gdyby mi ktos powiedział, ze jestem stara to umarłabym ze smiechu. Fakt, ze wygladam młodo i zdarzaja mi się podrywy małolatów i uwierzcie mi - uwielbiam ich uswiadamiac ile faktycznie mam lat - te ich miny :) Ale mysle ze to kwestia podejscia do zycia - jeśli uwierzycie, ze jestescie stare to tak bedziecie sie czuc i wygladać. Co do młodszych partnerów jestem na NIE, ale nie dlatego ze bałabym się, ze mnie zostawi, ale myslę, ze mentalnie kobieta w moim wieku nie potrafiłaby się dogadać z 20-kilku latkiem. Ciężko byłoby mi się jakoś jednak znizyć do jego poziomu. Nie chodzi o to, ze uwazam ich za głupszych, tylko po prostu mniej dojrzałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrózniczka
Ja mysle, ze takie epatowanie młodoscią i seksualnoscią i budowanie na tym związku wynika z zasciankowego polskiego myslenia. Za granica wielokrotnie widziałam najrózniejsze pary (takie gdzie ona starsza on młodsze - to normalka) i nikt nie robi z tego afery. Ale tam tez jest wieksze "przyzwolenie" na bycie starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31latka
masz racje z ta "wieksza tolerancyjnoscia zagraniczna"..mieszkam w Anglii, moj facet-mlodszy- jest obywatelem RPA ( dodam, ze bialym, bo zaraz ktos zacznie, ze czepiam sie czarnych, choc nie mam nic przeciwko zwiazkom mieszanym).Rodzice mojego chlopaka tez roznia sie wiekiem-jego matka jest starsza o 5 lat od ojca..maja 3 dzieci, sa dobrze sytuowana rodzina w RPA, oboje wyksztalceni i...jakos ich zwiazek sie nie rozpadl..a obecnie on wyglada na straszego od niej..i bardzo sie kochaja, zbudowali szczesliwa rodzine i nikt im nie mowil, ze "to nie wypada"..Jeszcze raz powtarzam, ze powodzenie zwiazku starsza kobieta-mlodszy mezczyzna zalezy czesto nie od wieku ale od podejscia do zycia i dojrzalosci tej mlodszej czesci, bo czesto sie zdarza, ze ten 20 letni facet jest dojrzalszy od tego 30 letniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no cóż
Może faktycznie coś w ty jest, ze to, ze Ci młodsi po kilku latach nagle dostrzegaja, że ich partnrka jest mówiąc brzydko "starawa", bo wszedzie naokoło epatownie młodym ciałem i wmawianie ze to najwazniejsze. A niestety w naszym kraju czasem rzadko jest sie czym pochwalic, do tego dochodzi frustracja...bo zła praca, bo mała kasa itd. Nie mieszkalam za granica więc nie moge się wypowiadać, ale tez tak sobie myslę, że tam jednak wyznawane sa troche inne wartości, bo modne ciuchy i kasa jest czymś normalnym. Ja moje doswiadczenia opieram tylko na pracy z polskimi parami. I faktycznie czesto wchodziła w rachbe zdrada z młodsza (niekoniecznie madrą, ale ładną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktory tu juz byl
Ja własnie mieszkam za granica i dlatego kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tym wiekiem??? Wlazlem na te strone bo chciałem zrozumiec o co biega? Przeciez u mnie chodzi tylko o 5 lat. Tam gdzie jestem to żadna róznica, nikt by sie nawet nad tym nie zastanawiał. Ludzie kochani - tam na imprezach mlodzi bawia sie ze starszymi - wesoło, miło bez obrazania. Młodzi w ciuchach z zdrugiej reki, starsi w modnych i nikogo to nie rusza. Kufa troche jednak boje sie powrotu do tego zascianka. Wybaczcie, ale naprawde czas zmienic troche myslenie - wiecej otwartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnnaaa
przeczytajcie sobie topik "klopoty malzenskie"...i tam nikt nie mowi o roznicy wieku...a klopoty sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ale oooonnnnaaaa
Kłopoty zawsze są, więc po co dokładać do tego jeszcze ewentualne problemy zwiazane z wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z wiekiem
jakie kłopoty z wiekiem?Problem nie dotyczy wewnętrznej sprawy związku,tylko srodowiska,to jest problem ludzi postronnych nie nasz,powinniscie w koncu to zrozumiec. Zreszta ja akurat tego problemu nie mam,bo obracam sie w srodowisku normalnych i tolerancyjnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do faceta ktory juz tu byl
czesc to ja:) Sorki ze w ten sposób, ale jeszcze raz prosze - ZROZUM MNIE. Tu nie chodzi tylko o wiek, ale o mentalność. Jesteś super facetem-potrafisz mnie rozsmieszyć, pocieszyć,przytulić kiedy trzeba i jestes super zaradny - to wszystko prawda, ale w życiu szukam tez czegos innego - spokoju. Boże myslisz ze dla mnie to łatwe??:( Pamietasz wtedy ?? ta sytuacja uzmysłowiła mi ze nie mogę być z Tobą. Nie chce kiedys musiec Ci zabraniac pewnych rzeczy waznych dla Ciebie. A wdzisz mnie tam z Tobą? I w tym wszystkim mlody?? Nie to nieprawda-nie zawsze nalezy iść za głosem serca! Widzisz to tez jest takie niedojrzałe. Czasem rozsadek jest wazniejszy niz serce. Ale zostaniesz w nim na zawsze. Gdybym poznala Cię bedac w Twoim wieku byłabym najszczesliwsza na swiecie. Ale teraz nie mogę. NIE MOGĘ MIMO ZE BARDZO BYM CHCIAŁA. NIE TERAZ.ZAPOMNIJ A. przepraszam ze tak na forum, ale sam wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow wow .......
niezła jazdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
do "do facet ktory juz to byl" a co ty sie nagle z taka "poezja przy wschodzie slonca" wyrwala..idiotyzm...niech kazdy mysli co chce, mnie tam nie przeszkadza mlodszy facet, byle bly dojrzaly i wiedzial , czego chce..wszystko moze sie udac:)))POzdrawiam panie w zwiazkach z mlodszymi!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tam dupa blada
Ostnie podrygi zdechłej ostrygi i tyle . Ciekawe ja bedziecie patrzec na problem w wieku 50 -60 -65 lat . Mówie o roznicy powyżej 10 lat . 5-7 tj. maława róznica . A tak wogóle kobiet awyglada śmiesznie obok takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy kto patrzy
jeśli jakas nietolerancyjna baba albo dziad to zawsze mu cos nie pasuje. Wazne że obojgu jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger1990
Witam drogie Panie. Jeśli pragniesz spełnić swoje wszystkie fantazje bez zobowiązań z seksownym młodym ciałkiem napisz do mnie roger1990@poczta.fm. Zadbany kulturalny 23 letni masażysta. W życiu pewny siebie w łóżku bardzo uległy. Jestem z Częstochowy Idealny kandydant na upojne chwile gdzie to Pani może przejąć pełną inicjatywę. Uwaga szukam niezobowiązującej relacji najchętniej (ale nie koniecznie musi być wymogiem) sponsorowanej gdzie układ się nie komplikuje jest jasny i prosty . Nie jestem profesjonalistą. Pierwszy raz szukam czegoś takiego. Myślę że mogę sprawić Pani bardzo wiele radosnych chwil a przy okazji bardzo ułatwiło by mi to sporo spraw. Pozdrawiam Gorąco roger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×