Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mimi09

Jak mieć ładne stopy?

Polecane posty

Gość Rubinka

Olejek makadamia albo kokosowy, mocznik, witaminę E, aloes, nie pamiętam co tam jeszcze, ale jest to skład mocno nawilżający. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpeczka

Z olejkiem makadamia kupiłam skarpetki sholla bardzo dobrze nawilżają, wystarczy założyć na 20 minut-pełen relaks, a stopy gładziutkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterka

I nawilżają tak samo dobrze jak krem? żaden płyn się nie wylewa? Bardzo drogie? Zaciekawiłaś mnie bo nie lubię kremów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltka

Te skarpetki są naprawdę fajne, dobrze nawilżają, łatwe w użyciu, kupiłam w drogerii. Też byłam zdziwiona, że będę potrafiły nawilżyć tak dobrze jak krem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również skarpetki s Scholla się sprawdziły. Bardzo latwe w aplikacji, po 20 min. zmywam ciepłą wodą. Stopy mam nawilżone, pięty bez peknięć. domoe spa na prawde bardzo przyjemna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagga

Najfajniejsze jest w nich to, że efekt widać natychmiast i że jest taki przyjemny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonnowa

Zróbcie sobie zabieg calluspeeling mavex u kosmetyczki, calutki twardy i zrogowaciały naskórek jest zdjęty. Na prawdę warto no i efekt jest na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonnowa

Zróbcie sobie zabieg calluspeeling mavex u kosmetyczki, calutki twardy i zrogowaciały naskórek jest zdjęty. Na prawdę warto no i efekt jest na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u podologa jest niezbędna!!!!! Ja przez niewłaściwa pielęgnację domową i buty nabawiłam się odcisków i modzeli z którymi walczyłam dłuuuuugo. Skorzystałam z usług u Pani Agnieszki Głuszczak, która wyprowadziła moje stopy i to dzięki niej są w świetnym stanie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×