Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferka

ZAPALENIE OSKRZELI-WYCHODZIĆ Z DZIECKIEM NA DWOR?????

Polecane posty

Gość moja 5 latka
tez ma zapalenie oskrzeli, dostala drugi antybiotyk bo po pierwszym nie przeszlo jeszcze i w ogole z nia nie wychodze na dwor tylko do lekarza i tez sie zastanawiam czy jak blisko to mozna wyjsc na chwile? droga by trwala 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona09
Mam 3-letnia coreczke chorą na zapalenie pluc, dostaje zastrzyki i moją obawą jest to że codziennie musęe z nią jeźdzćc na zastrzyk i wychodzic z domu. Czy takie codzienne wychodzenie z zapaleniem pluc u dziecka mu nie zaszkodzi? Czy zdecydowac się na wizyte pielęgniarki w domu, aby mała dostawala zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona09
Drogie mamy odpowiedzcie czy mozna wychodzic na dwor z chorym dzieckiem na zapalenie pluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktor doktorowi nie równy, byłam z dzieckiem u lekarza a ona wrecz stwierdziła że jesli dziecko gorączki nie ma to jak najbardziej można na spacer wychodzic chociaz antybiotyk bierze,i pytanie kto ma rację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapoluszak
Sprawnie lek wytwarza nasz inhalator Alergia Stop. On w nazwie to brzmi jakby tylko do alergii się nadawał, ale można nim praktycznie dowolne leczenie prowadzić, pod tym względem jest wszechstronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na polski inhalator Alergia Stop, ja go głównie pod leczenie alergii używam ale zastosowań ma dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka889
Takim rodzinnym aparatem dla starszego i młodszego jest choćby Simple, ten kupowałam bo cenowo wychodził przystępnie a jeszcze na promocję trafiłam więc w ogóle okazyjnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskim inhalatorem jest Simple Sanity i my sobie go chwalimy, instrukcja jest jasna i czytelna nie trzeba się glowic co do obslugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do inhalacji używamy Simple Sanity, radzi sobie dobrze, albo to raczej my sobie z nim radzimy :) jest dla dorosłych dotosowany i dla dzieci, można różne leki podawać tutaj przez aerozol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam już rok temu inhalator Simple i powiem że nie traci na sprawności, cały czas ten aerozol jest przetwarzany tak samo dobrze, sprawnie i cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzę też Baby zwłaszcza właśnie myśląc o inhalacji dzieci. Mi o wiele łatwiej było przekonać synka do tego modelu niż do inhalatora który mieliśmy wcześniej. Jednak sama estetyka przypominająca trochę króliczka zabawkę zachęca dziecka, poza tym tutaj kompresor działa też bardzo cicho nie odstrasza głośnym buczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Świetny jest Novama Familino Pro, najlepszy w tym rodzaju inhalator w sprzedaży jak na mój gust. Przede wszystkim ma irygator więc można udrożnić sobie drogi oddechowe zanim w ogóle zacznie się podawanie aerozolu. Po drugie irygator ma wygodny system działąnia, gdzie wystarczy zasłonić palcem otwór powietrza i można nakierować końcówkę do nosa żęby oczyścić wszystko z wydzielin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.12.2018 o 11:47, Gość gosc napisał:

Świetny jest Novama Familino Pro, najlepszy w tym rodzaju inhalator w sprzedaży jak na mój gust. Przede wszystkim ma irygator więc można udrożnić sobie drogi oddechowe zanim w ogóle zacznie się podawanie aerozolu. Po drugie irygator ma wygodny system działąnia, gdzie wystarczy zasłonić palcem otwór powietrza i można nakierować końcówkę do nosa żęby oczyścić wszystko z wydzielin.

Tez polecam. Solidny nowoczesny inhalator do pracy ciągłej i masz tutaj w komplecie też specjalny irygator żeby oczyścić nos z zalegającej wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×