Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paloma 31

Jak efektywnie szukac pracy

Polecane posty

Gość paloma 31

mam zasilek i zamierzam szukac pracy od maja-piszcie gdzie i jak najlepiej szukac-by nie wyjsc na idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak zaoszczędzić
teraz będzie ciężko, pracodawcy przyjmują na letnie praktyki, od lipca sezopn ogórkowy to wiadomo, od września szukają absolwenci studiów, na zimę mało jest przyjęć, najlepszy okres jest od stycznia do kwietnia, a i tak się nie załapałam. 3 miesiące szukam, 300 cv, 15 rozmów, z tego 5 na których mi zależało. I nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma 31
ja mysle ze wysylanie cv to wogole nie ma prawie sensu-te ogloszenia to jaks lipa-ja niestety bede niedlugo szukac i niewazne ze lato-co zrobic czy wypada isc do jakijs firmy i powiedziec ze sie chce z kierownikiem ito rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest lipa
wysłałam ze 200 cv, miałam z tego jakies 30 telefonów i 10 rozmów. Po telefonie łatwo uzgodnić, co oni tak naprawdę chca, bo czasami nie warto jechac na rozmowe, firma wciska Ci jakieś rozbiezne z ogłoszeniem kity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulkaMAW
up no jak??????? chodzic lepiej czy wysylac CV???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
Moim zdaniem lepiej wysyłać cv bo większość firm tylko tak rekrutuje pracowników. Ja na poczatku ubiegłego roku szukałam pracy w ten sposób , rozsyłałam cv do różnych firm, odpowiadałam na zamieszczone ogłoszenia, zarejestrowałam się na dużych portalach dla poszukujacych pracy- wysłałam w sumie ok. 30 cv, byłam na dosłownie 5 czy 6 rozmowach kwalif. i udało mi się po 2 miesiącach znaleźć pracę. Dodam że mieszkam w niewielkim mieście gdzie naprawdę trudno o pracę a mi się jednak udało. Pracuję w banku i może dla niektórych to żadna praca ale mi się podoba. Po 10 mies. pracy mam już umowę na czas nieokreślony, zgrany zespól a teraz jeszcze odpoczywam na zaległym urlopie. Takze podsumowując naprawde warto szukać w necie ofert i wysyłać swoje cv bo moze i Tobie tak jak mi się poszczęści i znajdziesz dobra pracę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukac się powinno na różne sposoby , żaden nie jest bez sensu jeśli się potrzebuje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc
rewq:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×