Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklepikarka

wiem dlaczego upada polski przemysł tekstylny

Polecane posty

Gość sklepikarka

zaczęłam swój biznes w branży tekstylnej. byłoby ok, gdyby nie to, że ... firmy produkcyjne sprzedają odbiorcom hurtowym (np. mnie) towary w cenach takich samych, w jakich oferują towar detalicznie... to paranoja, nic dziwnego, że polski przemysł tekstylny pada... jak ja mam sprzedać ich towar, jeśli kupuję go w cenie takiej, w jakiej każdy z osobna może sobie kupić u producenta? w związku z nieuczciwą konkurencją muszę sporowadzić towar z Azji... równie ładny i połowę tańszy, bo polskich produktów polscy przedsiębiorcy sprzedawać uczciwie nie pozwolą, stosując praktyki nieuczciwej konkurencji :( pa pa polski producencie, wprowadzam na rynek konkurencyjną pościel z Azji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może zacznij handlować
czosnkiem? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana 30
to za trudne, magazynowanie czosnku to sprawa o wiele poważniejsza niż magazynowanie i sprzedaż tkanin. za szybko wyrasta. widzę, że znasz się na czosnku jak tekstyliach, czyli jak kura na gwiazdach. pa palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsjsdkdjsdlsk
wszędzie tak jest. Ja handluje spożywką, hurtownia. Producenci sprzedają do hurtowni (biorę po min 20 palet towaru) po takiej samej cenie jak do marketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×