Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przez seks

wczoraj kochalam sie i nie zapomne tego okropnego...

Polecane posty

Gość sexsexsex
ej nie staraj sie nie zaciskaj, bo wtedy i tak przyjemnosci nie bedzie, tylko zmiencie pozycje. ja swojego tez czuje raz mniej raz bardziej-najlepiej jest na siedzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnikk
dlaczego sexsex nie mozna zaciskac i jest wtedy mniej przyjemnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa tez
prezerwatywy powiekszajace czlonek .. oraz takie zmieniajace ksztalt np z gumowymi kolcami ... Moze powinnas isc do seks-shopu i poszukac jakis fajnych dodatkow do gier seksualnych ... Poza tym starajcie sie probowac wielu pozycji , to moze duzo zmienic ;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * * * zaklinacz cipek * * *
jak nie macie satysfakcji z normalnego sexu to jeszcze zostaje oral , anal , no i masturbacja , najlepiej wzajemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu poprostu
pompke do powiekszenia penisa albo obciazniki :) :D i bedzie gicior malenka mowie ci poszukaj w sexshopach a moze nawet na allegro :P hehe pozdrawiam pompka na penisa i bedziecie miex po stosowaniu tego taki sex ze nie bedziecie wstanie podniesc sie z wyra przez kilka dni POZDRO!!! moj przujaciel dostal odemnie taka rade bo jego zwiazek tez sie rozpadal przez takie cos i tak wlansie mu doradzilem POMPKA NA POWIEKSZENIE PENISA!! i do dzis mi dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom mniami
jest wiecej osob o takich problemach jak ty masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo doświadczona
Mam już sporo lat (pewnie mogłabym być Twoją mamą ;) ) i miałam takie problemy jak Ty po porodzie. Przy porodzie ponacinano mnie beztrosko, zupełnie bez potrzeby, a potem zeszyto byle jak i jak szwy puściły to tak mi zostawiono. Jednym słowem cipka jak rozdeptany kalosz. Strasznie trudno mi było o orgazm ale powiem Ci że jak było kilka dni przerwy to o wiele łatwiej niż jak codziennie. Mężowi też nie było najlepiej ale nie miał do mnie pretensji bo sam widział jak ja się męczyłam, bo ta rana bardzo długo mi się paprała i nie goiła. Tak trwało latami, a że się kochaliśmy to znosiliśmy to jakoś. No i kiedyś gdy miałam problemy z pęcherzem wybrałam się do ginekologa (nie byłam z 10 lat!). Okazało się że konieczna jest operacja na mięśniaki. W szpitalu lekarz aż za głowę się złapał na widok cipki i zalecił przy okazji plastykę pochwy. Teraz ja stara baba mam ciasną jak cnota a orgazmy mam gigantyczne za każdym razem. Po co to piszę? Po pierwsze żeby pokazać, że miłość pozwoli przezwyciężyć problemy, a po drugie, że można jakoś zadziałać. Dobrze tu radzą niektórzy, że ćwiczenia i gadżety z sexshopa, ale może też spróbujcie zasięgnąć rady specjalisty choćby ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociadobrarada
Nie chcę Cię dołować, ale jedyna rada to te ćwiczenia. Twoja pochwa ma słabiutkie mięśnie i tyle. Dla przykładu. Miałam partnera, który miał ok 20cm penisa (byliśmy ze sobą 5 lat). w niedługim czasie po nim trafiłam na takiego z dosłownie 10cm. Muszę przyznać, że gdy go zobaczyłam, nie byłam zachwycona, jednak w łóżku było nam cudownie. Rozstaliśmy się z zupełnie innego powodu niż seks, ale w tym względzie nie zamieniłabym go na żadnego innego. Musisz ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Na szczęście tą partię mięśni można ćwiczyć w szkole, pracy, gdziekolwiek. Na pewno Ci się uda, głowa do góry. Kochacie się i to jest najważniejsze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat brata...
nie martw sie mój brat ma 8 cm w zwodzie i jego dziewczynie to nie przeszkadza a i on sam sie cieszy bo czasami jak jego panna ma katar to sobie w nosek porucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyktatura
pierdoly...nie moze pochwa sie rozepchac kuyrwa mac... po paru stosunkach...baby po porodach maja takie same nawet...to miesiec debile......jesli bedziesz cwiczy to pomoze...nie przejmuj sie ze ma malego ciesz sie ze wogole ma...zdolowalas faceta i sam mu juz opada temu mu prezerwatywa spadla.pogadaj znim powaznie ze cos z tym trzeba zrobica nie beczysz placzem nic nie zrobisz jdynie go pozbawisz wzwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
wszelkie gadzety i metody zastepcze sa dobre do 18 miesiaca znajomosci..Potem pozadanie zanika.. . i slaby sex zacznie Cie denerwowac..Bedzie Ci brakowac tego czego juz dzisiaj potrzebujewsz , zaczniesz o tym marzyc i poprostu zdradzisz swojego chlopaka a to bedzie jeszcze gorsze niz... rozejscie sie z nim teraz..lub ...jak ktos poprzednio dobrze Ci doradzil..- z milosci do niego zrob sobie plastyke pochwy..To jest najlepszy sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc na luz
a czemu zadna nie cw miesni kegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkggv
ona nie jest rozpechana nie dolujcie jej?ale swoja droga jak to jestz rozepchaniem cipek to jest wogole mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtt
rzuc go i po problemie mi,losci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tribal_ink
kup ukochanemu pierścionek wibrujący (nie wiem dokladnie jak to się nazywa)- np durex cos takiego produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×