Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wózeczek

Kolka jelitowa-prosze o pomoc, moje dziecko cierpi.

Polecane posty

Gość monika-k
Witam, mi udało sie sprowadzic z USA lek Cocyntal, wczesniej wspominany na tym forum. Moj maluszek mial okropne kolki i wszystko co dostepne na naszym rynku zawiodło. Cocyntal pomogl nam w 100%. Zostały mi tego 4 opakowania - moge odsprzedac za 50zl/op (lek w USA kosztyje ok 10dol i przesyłka była kosmicznie droga) tel. 508211676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia0909
Dziewczyny moje dziecko miało okropne kolki pediatra przepisywała mi różne krople tj. Espumisan Colinex....... nic nie działało masakra. mój synek miał okropne kolki 3 razy dziennkie a wieczorne trwały 3 godz :( Koleżanka powiedziała żebym kupiła w niemczech lub przez strone internetową SAB SIMPLEX i to było to po 5 dniach kolki nie było Polecam ten lek!!!!! Do każdej butelki dodawałam 15 kropelek.Dzis mój mały ma 6 mies daję mu 1 raz dziennie 15 kropli zapobiegawczo do jednego posiłku. Nie znam dziecka któremu by to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia0909
Sab Simplex super lek 15 kropli do kazdej butelki z mlekiem 5 dni i po kolce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pomagały tylko Sab Simplex, z polskich nic nie pomagało. Ja Sab Simplex kupiłam na ebayu bo na allegro nie mogłam znaleźć. Dawałam 15 kropel do każdej butli około 3 miesiąca zaczęłam zmniejszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusia227
Witam mam do sprzedania 1 opakowanie orginalnych Niemieckich kropelek Sab Simplex, data przydatnosci 09.2012, w cenie 30 zł + wysyłka. kontakt mailowy kakusia227@tlen.pl Sa niezawodne, przetestowałam je na swoim synku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja25
a gówno prawda,ze kazdemu dziekcu pomaga ten sab simplex!!!!!!!!!!!!mojej nie pomógł wcale i co wy na to...każde dziecko jest inne.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten.....
ja mam ten sam problem... lekarz przepisal mi colinox i biogaie... czy ktos to stosował i mu pomogło???? a te niemieckie leki gdzie mozna kupic? jakas strona internetowa czy cos? prosze o pomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten.....
czy jest ktos kto pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa babcia
Dla poszukujących leku Sab Simplex podaję , co znalazłam.A szukałam bo wnusia też cierpi, a my wraz z nią. http://www.docsimon.pl/towar/sab-simplex-krople-suspensja-30ml EAN8595060931101 nazwaSAB SIMPLEX krople suspensja 30ml Cena z VAT15,20 zł Wykopałam to przed chwilką , nie zdążyłam sprawdzić dostępności, bo jeszcze nie porozmawiałam z rodzicami maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi z tego wyrosnac
moja mala tez miala straszne kolki...wyprobowalismy wszystko co dostepne na naszym rynku i zagranicznym, na recepte i bez...gotowalam ziolka, podawalam straszne ilosci lekow i zaden nie pomogl...ten wasz simplex z czech i z niemiec zawiodl nas na dzien dobry, oj jak sobie wspominam moja pewnosc co do tych kropli to smiac mi sie chce ;) nam pomagaly kropelki na gazy espumisan, bobotic, simplex-obojetnie (wyniki mierne, ale zawsze) do tego cieply termofor i masaz brzuszka...do ukonczenia 3 miesiaca mialysmy kolki dzien w dzien, a raczej wieczor w wieczor, czasem trwaly do 2-3 w nocy- plakalam razem z nia, ale w koncu minely...jak moja lekarka powiedziala "uklad pokarmowy jest nie w pelny wyksztalcony...leki? coz mozna sprobowac..."i miala racje...wyrosla...ale rozumiem w pelni to co czujecie...ja czulam to samo...ale wyrosla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn 28ego skonczy 4 miesia
-ce i nadal ma kolki wieczorem i w nocy tak miedzy 3 a 5 ,te pierwsze 3 miesiace byly straszne teraz sie troche poprawilo a ja mialam nadzieje ze po tych 3 miesiacach calkiem mu przejda te kolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jalontaa.
4 tydzień mleko bebilon comfort ze wzgledu na stolce i kolki do jedzenia sab simplex i dziecko nam podmienili ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeks
Moge wysłac z Niemiec krople sab simplex wraz z dowodem zakupu z apteki.Koszt 60 zł za 30ml wraz z przesyłką.Do konca lutego jestem w Niemczech. Kontakt:zeks111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas w przypadku kolek bardzo dobrze sprawdzał się espumisan w kroplach, stosowaliśmy go bo małej często dokuczały kolki a po tych kroplach bardzo szybko przychodziła ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarobaka
nasz synek potwornie się męczył od drugie tygodnia życia, niestety problemy brzuszkowe przeszły dopiero z czasem, trochę pomagał Infacol (bączuś po nich pierdział z łatwością), jednak bardzo ratowały nas białe szumy - robak natychmiast się przy nich uspokajał i usypiał, uratowało nas to od niejednej nieprzespanej nocy, polecam np suszarkę online.: https://www.youtube.com/watch?v=DZ4YjdPSx7g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, nie pocieszę cię - mój syn miał 4 miesiące kołki. Była dieta matki karmiącej, wszelkie debridaty i inne leki na kolkę - nawet jakieś sprowadzane z zagranicy. Nic nie pomogło- jedynie te rurki, które wkłada się do o***tu oraz owijanie dziecka do spania kocykiem (rączki w środku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monoa
Ja stosowałam San Simplex, czy pomogło? Być może objawy były łagodniejsze niż jak bym go nie stosowała. Pomimo wszystko córcia płakała a wręcz darła się. Wyczytałam na forum o rurkach antykolkowych i w akcie desperacji kupiłam je i to był strzał w dziesiątkę. Dziecko odgazowywaliśmy razem z mężem, zajmowało to około 10 minut a dziecku oszczędziliśmy cierpienia i płaczu pewnie z 3 godziny. Samemu trudno jest robić ten "zabieg". U nas wyglądało to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecko ma kolkę, to, wiadomo, cierpi. Daję Viburcol i 3x dziennie espumisan. Pediatra zaleciła od samego początku podawać probiotyki, co też robimy. Kolka ujarzmiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×