Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wózeczek

Kolka jelitowa-prosze o pomoc, moje dziecko cierpi.

Polecane posty

Gość Wózeczek

Witam . Mam niespelna miesieczna corke, juz w szpitalu wykazywala tendencje do kolek. Na pierwszej wizycie pediatra przepisala jej espumisan ten jednak chyba nie dziala bo malutka potrafi plakac nawet 3 godziny w jednym ciagu. Nie wiem jak jej jeszcze moge pomoc. Moze ktos zna jakies sprawdzone sposoby badz jakis lek ktory napewno dziala. Dodam ze kupilismy jej herbatke z kopru ale tez nic. Karmie ja piersia, nie jadam nic takiego co mogloby powodowac kolki, rezygnuje z wielu rzeczy i za niedlugo w ogole musialabym nic nie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu czegos nie rozumiem
W Niemczech mozna kupic krople SAB Simplex, nie ma lepszego lekarstwa na kolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu czegos nie rozumiem
Nasze cudowne leki (podobno) powoduja uwalnianie gazow- choc nie zauwazylam, tamte nie pozwalaja im powstawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to był przypadek ale mojemu małemu kolki przeszly w ciagu jednego dnia. Do kupienia przez interent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózeczek
No ale co zrobic jesli nie ma sie dostepu do tych kropli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózeczek
Przez internet? Ale czy to napewno bezpieczne? Teraz tyle sie slyszy o tym by nie kupowac lekow w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu czegos nie rozumiem
Na allegro podobno mozna kupic, chociaz ja kupowalam w aptece. Polecilam te krople wielu osobom i wszyscy byli zachwyceni;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lefax to lek produkowany przez firmę BAyer i dosc popularny w europie zachodniej. W polce nie mozna go kupić w aptece. Mozna przywiesc z zagranicy lub kupic przez interent. Ja kupiłam i nie żaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze cudowne leki, koperki,suszarki, termoforki nie pomogły. Lefax zawiera ponoć enzymy, które nie powoduja nadmiernego wytwarzania gazów. Konsultowalismy przez podaniem z polskim i nieieckim lekarzem. Lek typowy na kolki niemowlęće i calkowicie bezpieczny. A jaka ulga , nie tylko dla dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutek
u mnie sab simplex się nie sprawdził, może nieco łagodzi przebieg ataku, ale nie usuwa problemu stosuje lek homeopatyczny, niestety niedostepny w Europie, ale jak masz kogoś w Stanach lub w Kanadzie to poproś o kupienie, lek jest genialny. Mój synek ma 2 miesiące.Przerobilismy wszystkie te espumisany, esputikony, infacole itp., dopiero to podziałało. jest to lek o nazwie Cocyntal firmy Boiron, takie ampułki po 1 ml, do wkroplenia dziecku do buźki podczas ataku. jesli po 15 minutach kolka nie ustaje, podaje się drugą dawke. U nas pomaga po pierwszej, a synek miał kolki bardzo silne, też w zasadzie od pierwszych dni zycia Naprawde gorąco polecam i zycze wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mniw natomiast zadziałało systematyczne podawanie Espumisanu. Podawałam 3 razy dziennie: o 12:00 5 kropli, 0 15:00 5 kropli i o 18:00 10 kropli. Do stosowałam też wodę koperkową (Greap Water). Zamówiłam krople Sab Simlex, ale zanim przyszły ku mojej radości kolki minęły :) Nota bene jeśli chcesz mogę Ci odsprzedać opakowanie tych kropelek, bo mnie już niepotrzebne (napisz w razie czego na maila). Oczywiście prócz ww. specyfików masowałam również brzuszek Córci i pomagałam Jej się wypróżniać:). Pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evicaa
malutek -- napisz cos wiecej o tych ampulkach, bo nigdy o nich nie slyszalam, mieszkam w usa, mam synka 2 tyg z kolkami i nic na niego nie dziala, boje sie, ze z uplywem czsu te kolki sie nasila, gdzie je kupujesz? w cvs, np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
masaz brzucha jak wskazowkiz egara i greemwater tzw woda koperkowa lepsza od herbatki mam na dzieje ze juz lepiej twojemu maleństwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka01
Drogie mamy SAB SIMPLEX jest skuteczny,niestety często jest problem z jego zakupem na szczęście mamy nasz polski odpowiednik,który nazywa się BOBOTIC i to jest dokładnie to samo co Sab Simplex.Podaje się go 10-15 kropli 3-4 razy dziennie bez obaw ,mojej córeczce pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.j.
ja wychodze z domu to naprawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może źle karmisz? Zwróć się do poradni laktacyjnej. Ewentualnie postaraj się ściągać mleko do butelki np. Lovi ze smoczkiem antykolkowym no a ostatecznie przejdz na mleko modyfikowane odpowiednie dla dzieci z tendencja do kolek i karm butelką - po co ma się męczyc maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może źle karmisz? Zwróć się do poradni laktacyjnej. Ewentualnie postaraj się ściągać mleko do butelki np. Lovi ze smoczkiem antykolkowym no a ostatecznie przejdz na mleko modyfikowane odpowiednie dla dzieci z tendencja do kolek i karm butelką - po co ma się męczyc maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia
ja to byłam pod wielkim wrażeniem, jak sab simplex może zdziałać cuda.kupowałam od miłej pani z allegro.trzeba się z nią umówić na telefon, bo allegro usuwa aukcje z lekami może sie wam przyda numer 794 389 669.sama sprawdziłam więc mogę polecić:) na e-beyu też sprzedają sab simplex.widziałam ze sporo tego mają cena średnia 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zbadaj dziecku mocz
taki płacz to niekoniecznie kolka! może to oznaczac początki chorób dróg moczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniao10
Polecam sab simplex rewelacja!!! przez 2 miesiące mały płakał, nie raczej darł się 4 godziny wieczorem. Próbowaliśmy polskich leków, ale nic nie skutkowało, dopiero sab pomógł. Od 3 tygodni mamy cisze i spokój w domu i mały szczęśliwy:). Jakby co mam 2 buteleczki do odsprzedania sab simplex niemiecki(tylko niemiecki kupujcie pozostałe słyszałam kiepsko działają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby321
Szukasz wszędzie Sab Simplexu? U mnie masz od ręki! ORYGINALNE kropelki, gęste (nie czeskie) produkowane przez najlepszego producenta PFIZER.Kupione są bezpośrednio przeze mnie w aptece niemieckiej.Cena za buteleczkę 38zł.Przesyłka 5zł list polecony priorytet przy wpłacie na konto lub za pobraniem priorytet 13zł.Cena taka sama niezależnie od ilości kupionych opakowań.Wysyłam natychmiast, bo rozumiem, jak to dla was ważne! Jestem doświadczona w sprzedaży.Na allegro mam 100% pozytywów i ponad 200 sprzedanych produktów dla dzieci Możesz mi zaufać.Jeśli masz pytania, wątpliwości dzwoń 794389669 lub pisz samsam@onet.eu Pozdrawiam ciepło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamammmammia
zostalo mi 2/3 opakowania sab simplex z niemiec. tosi przeszly kolki wiec oddam potrezbujacej mamie. odbior tylko osobisty w wawie, tel 604 400 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 7001
nam pomagało ogrzewanie np. suszarka lub ciepła pieluszka i Ekspunisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropekII
U nas nawet kupowany w niemieckiej aptece sab simplex nie pomógł no i żadne inne medylamenty. Dziecko na chilę uspokajał strumień ciepłego powietrza suszarki skierowany na brzuszek i okłady ciepłych pieluszek tetrowych (świeżo po uprasowaniu), które kładzie się na kaftanik, ale pod śpioszki. Czasem nie ma wyjści, musi minąć te trzy-cztery mieisące zycia dziecka kiedy to kolka ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Posiadam oryginalne niemieckie krople SAB SIMPLEX w cenie 38 zl plus przesyłka. Podawałam je swojemu synkowi i działały rewelacyjnie. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontak tel/ 513411234 mailowy maxfox@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia123644
polbank 48 2340 0009 0950 1030 0002 1365 jeżeli jest któś w stanie pomóc to proszę o pomoc o każdy grosz na operacje mojej mamy została mi tylko ona i muszę ja ratować za każdą pomoc z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
TRILAC jest supeR@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×