Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pralka pralka

Jutro kupuje nowa pralke ale jaką ? Poradzcie!!!

Polecane posty

Gość Pralka pralka

Niechce pralek wloskich ani polskich bo znam juz je dobrze mialam lodowke ardo i pralke tez potem polar i tez shit. Chcę nabyć pralkę wąską ale z przyzwoitą pakownością no i nie koniecznie musi miec 1000ob/min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushhhh....
boziu, o drugiej w nocy o pralkę pytasz? tutaj wszyscy pijani :D moja mama używa boscha, chyba dobrze służy a i ładne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka pralka
dzieki za odpowiedz. Też myslałam o Bosh'u ponoć jest to firma wśrod pralek dobra i nietylko pralek. :D A no piszę teraz bo za dnia czlowiek nie zabardzo ma czas na siedzenie na kafe :D az wszyscy pijani tu? eee chyba nie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka pralka
dzieki za odpowiedz. Też myslałam o Bosh'u ponoć jest to firma wśrod pralek dobra i nietylko pralek. :D A no piszę teraz bo za dnia czlowiek nie zabardzo ma czas na siedzenie na kafe :D az wszyscy pijani tu? eee chyba nie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi miec 1000ob/min przy takiej predkości wirowania tkaniny tylka się niszczą,wystarczy 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupilam
firmy CANDY-jest naprawde dobra (przynajmniej narazie),,ubranka wyjmuje prawie suche,i nie gniecie ich aztak w praniu,poza tym wszytko ladnie sie dopiera i pralka jest bardzo cicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psie i kocie łakocie
tylko nie Bosch może robią dobre wiertarki, ale na pewno nie pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam CandyCS2-125, prędkość wirowania 1200 przydaje się przy recznikach, poscieli, jeansach.Wyjmuję prawie suche.Jestem bardzo zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi przyszła do głowy taka
też mam Candy pracuje prawie codziennie od dwóch lat bez zarzuty zobaczymy, jak dalej podobno Miele jest świetna i electrolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
ale miele to ceny jak z kosmosu ma. ja mam w domu też candy, chodzi od czterech lat (ostatnio nawet po dwa razy dziennie) i nic się z nią nie działo i nie dzieje. nie mam nic do zarzucenia tej pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietaaa1
bosh mam 7 lat 0 awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do chleba
a mój bosch po 5 latach rozsypał sie i nie było co naprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczuszka
A ja mam starą 25 letnią AEG. Jest już obdrapana. Oklejam ją biał ą folią i zastanawiam się kiedy w końcu wysiądzie. A ona nic- pierze i pierze. Bez zarzutu. Ale to niemiecka pralka z tych starych dobrych czasów - z funkcją oszczędności i 800 obrotów. W każdym razie jak się zepsuje, to też poszukam AEG. 25 lat baz większych usterek ( piorę co drugi dzień, a jak dzieci były małe to codziennie) to chyba mało która wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronx
Kup pralkę AMICA kl A z dużym otworem .Mam taką chodzi pięć lat i jest nie do zamęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededfedewdwe
candy żółknie bardzo brzydko już po 3-4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseńka
ariston, ząładunek 6kg. super silent, wszystko ustawiane elektroniczne -tzn. możliwość modyfikacji każdego programu. Super i ażne -opóźnienie startu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×