Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin_26_biskupiec

Związek , a sex

Polecane posty

Gość Marcin_26_biskupiec

Witam. Mój problem polega na tym ze jestem z dziewczyną już od 2,5 roku, ja 26, on 20 lat, ja mam cały czas ochotę na sex, a ona nie, martwi mnie to trochę, ja bym się tam kochał kilka razy dziennie, a ona 3 razy na tydzień. Zastanawia mnie jak to będzie za kilka lat, czy coś się odmieni, może będzie miała większą ochotę, jak to wyglądało u was?? Dodam ze bierze anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się nic.....
po prostu taki ma temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak
Nie przesadzaj, 3 x na tydzień to też dobry wynik. Znam pary dla kótrych dwa razy w miesiącu to wydarzenie. Niestety nie oczekuj że później będzie lepiej, później może byc tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26_biskupiec
może jakieś Panie by się wypowiedziały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoihihh
no ja mam ochotę na seks co najmniej raz dziennie, a gdy byłam młodsza to naprawdę często, też biorę tabletki anty może to faktycznie kwestia temperamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, widzę ze bierze - no to masz odpowiedż - po tabsach wieeeeele kobiet (duuuża większość) nie ma ochoty na sex - spadek libido to normalna sprawa i możesz oczywiście na to wpłynąć - ty się zabezpieczaj a ona niech odstwai tabletki - wtedy chęć jej wróci. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26_biskupiec
Po wszystkich tabletkach tak się ma ze spada lipido??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po większości
niestety:( ktos Ci doradził, niech odstawi tabletki, a Ty się zabezpieczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_26_biskupiec
no i jestem niewyżyty....:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe pudelko
ja jestem dziewczyną. tez mam 20 lat i starszego chlopaka. byl on moim pierwszym i na początku na sex zgadzalam sie glownie dla niego. tez biore anty, ale teraz jestem juz z nim 2 lata, dopracowaliśmy się w seksie i ja bym mogla to robic codziennie. staraj sie zeby bylo jej przyjemnie, to bedzie chciala to częściej powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe pudelko
a poza tym to nieprawda ze po wszystkich tabletkach spadają. mnie to na mysl o tym, ze w czasie seksu gumka moglaby peknac, libido spadlo by do minus tysiaca, a tak można czerpac milosc z seksu bezpiecznie i przede wszystkim wygodnie, bo guma zabija romantyzm. moze niech twoja dziewczyna pomysli nad zmiana tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinku nie dobraliście się
pod względem temperamentu ty chcesz zawsze i o każdej porze ona niekiedy :) Będziesz musiał się spasować z jej potrzebami bądż uda ci się ją zachęcić do częstszych igraszek i jeszzce jedna wersja znajdziesz sobie kogoś z większymi potrzebami seksualnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się nic..
może to i kwestia tabletek, ale raczej stawiałabym na temperament. Nie zawsze chodzi też o umiejętności partnera-mój potrafi cuda, ale ja ochote na sex też mam ze 3 razy w tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 metoda
to szklanka zimnej wody zamiast:P poza tym nie ma metod 100%, reszta to najwyzej 99,9% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia tabsow. ja kiedys moglam kilka razy dziennie mialam tysiac pomyslow na minute co bym chciala robic w lozku z ukochanym i co? zaczelam brac tabsy i libido spadlo do zera czasem do -1000 bo jak mnie dotykal to mialam ochote go zabic!!! mimo ze bardzo mnie krecil... odstawilam i wszystko wrocilo do normy. mam kolezanki na ktorych tabsy w ogole nie dzialaja w ten sposob, ale wiekszosc i tak traci zainteresowanie seksem a jezeli to robia to tylko dla faceta. taka bolesna prawda... ja probowalam 4 rodzajow tabsow i dalam sobie spokoj z tymi eksperymentami, bo za kazdym raezm bylo to samo i do tego poczucie nieatrakcyjnosci sprawialo ze seks moglby nie istniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×