Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiingaa25

zdrada

Polecane posty

Gość kiingaa25

Zdradziłam swojego chłopaka z nowo poznanym kolegą, i teraz mam wielki dylemat czy powiedzieć o tym? We wszystkim dziwne jest to że cały czas myślę o tym nowo poznamym koledze a nie o tym jak powiedzieć o tym swojemu chłopakowi. Nie wiem co zrobić powiedzieć czy przemylczeć to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiingaa25
Może i bym chciała to wiedzieć, ale boję się o tym powiedzieć, boję sie reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina1213
1.Zostawi cie pewnie. 2. Jesli zostanie juz nigdy do konca ci nie zaufa. 3.Nie mow mu i zyj z wyrzutami sumienia - jelsi je masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiingaa25
Wyrzuty są ale myślałąm że będą większe. Chce z nim dalej być ale on pewnie już mnie nie będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooooooosiaczek
przemilczeć. a jeśli tobie na nim zależy i masz wyrzuty sumienia to już nigdy więcej tego nie zrobisz. Zasmakowałaś czegoś nowego ale weź pod uwagę fakt że to nowe nie koniecznie musi być lepsze. Więc lepiej przemilczeć i zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty po 30
Witaj! Myśłę, że jednak nie powinnaś mu mówić, ze go zdradziałaś. Jeżeli żyjecie w tzw. wolnym związku, to uważaj, bo jak się dowie to może ciebie zostawić - ja pewnie tak zrobiłbym, bo co to za przyjemność żenić się z kobietą, która jeszcze przed ślubem zdradza. Jezeli zależy ci na nim i chcesz z jakiś powodów z nim byc, to lepiej nie przyznawaj się i nigdy więcej już tego nie rób. Albo zadaj sobie pytanie, czy chcesz być z tym nowo poznanym kolegą, który tak samo jak Ty zdradza, czy ze swoim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_18
stało się... sama tez chciałabym chyba to wiedziec... a jesli sie jakoś wyda? ale nie powiedziałabym na Twoim miejscu. za bardzo bałabym się. ale skoro mówisz ze myślisz o tym nowym koledze, to moze obecny chłopak to nie TEN Twój :D ??? (ile ze soba jestescie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiingaa25
Dziękuję za wasze uwagi, w pewnym sensie pompogły ale i tak jeszcze nie wiem co zrobię. PS. jesteśmy ze sobą ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_18
czyli jeszcze nie az tak długo... dobrze sie zastanów. domyślam sie ze chcesz byc JUŻ fair, ale konsekwencje tego mogą byc za duże... Twoja decyzja. powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mow
.. tylko zobaczysz z czasem ktorego z nich wolisz .. Wedlug mnie skoro zdradzilas , to znaczy ze zbytnio ci na twoim chlopaku nie zalezy ; Jesli ktos naprawde kocha to nie patrzy na boki i nawet nie jest zainteresowany innymi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×