Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pikador

Zazdrosc !

Polecane posty

Czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak mam zniszczyc moja zazdrosc o bylych chlopakow mojej dziewczyny ? czy ktos mial kiedys z tym problem ? Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarolcia
ja jeszcze nie chodze z pewnym takim chołpakiem:) a juz jestem zazdrosna jak gada z jakimiś dziewczynami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nie mam klopotow teraz z zazdroscia.. tylko o to co bylo wczesniej ..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarolcia
no ale moze nie powinienes byc zazdrosny no bo przeciez ty tez miałes kiedys dziewczyny.... ona tez mogłaby być o nie zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarolcia
aaaa to ona o tym mówi...!! no to moim zdaniem to troche heamskie z jej strony...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiesz, nie mowi wprost... tylko np o czyms gadamy a ona napomknie \" z moim bylym.. \" dodam ze 11 dni temu minely 4 miesiace jak jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarolcia
no to z drugiej strony nie powinnes byc o to zazdrosny przeciez jestes z nią a ona to mówi tak poprostu....ty tez masz jakies wspomnienia swoich dziewczyn tylko moze akurat nie mówisz o nich a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam zrobic jak ktos mi mowi : a ona chodzila z tym kolesiem i z tym a i jeszcze z tamtym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarolcia
moim zdaniem nie zwracać uwagi....kazdy kiedys chodził z kims ,ale to juz przeszłość! teraz ona chodzi z tobą!! a jak kiedys nie bedziecie razem(czego wam nie zyczę i przepraszam ale tak tylko chce dac przykład) to ktos moze powieziec ze patrz...ona chodziła z tym,z tamtym i jeszcze ztoba tez chodziła i co..??nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarolcia
ja osobiście nie chciałabym zeby ktos mi wypominał moich byłych chłopaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×