Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopakkkk

dlaczego tak gardzicie prostytutkami?

Polecane posty

Gość chlopakkkk

przeciez to normalne studentki w wiekszosci takie co nie moga liczyc na pomoc finansowa rodzicow dlatego to robia. A wy mi tu piszecie ze prostytutki sa brzydkie i chore na jakiegos syfa, co w cale nie jest prawda. Po prostu im zazdroscicie ze wy jetescie brzydkie przecietne i nieciekawe dla partnera a taka protytutka musi dbac o swoj wyglad i ma wieksze branie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego wiekszego brania to bym dyskutowala...branie to one maja za kase...ale poza tym to mi to tita...nie moj cyrk nie moje malpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzasz we wszystko
o jak ja zazdroszcze prostytutkom :D a najbardziej wlasnie tego branska :D hahaha szczesciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakkkk
pierwsza zazdrosnica juz sie odezwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakkkk
ja lubię prostytutki,żadna dziewczyna mnie nie chce,mówią że jestem brzydki i niemądry,a dziwki jeszcze nigdy mnie nie zawiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzasz we wszystko
jasne cale zycie marze zeby byc dziwka... moglabym wtedy dbac o swoj wyglad i bylabym taka zajebista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakkkk
a tak jestes szara i przegrana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzasz we wszystko
mialabym tyle kasy ze I MOGLABYM wpierdalac codziennie markowe draze a nie te z biedronki ! :p dziwki to maja dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimiolioner
autorka topiku to k*** i prostytutka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzasz we wszystko
mialabym kase w wszystko w dupie! tzn. ( 10 fiutow dziennie, 20 wibratorow, szesc dloni 5 jezykow) zyc nie umierac!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostytuka musi dbac o swoj wyglad ? pracuje na solarium, w weekendy dosc czesto przychodza sie poopalac prostytuki wlasnie. mysle, ze nie mamy im czego zazdroscic- zauwazylam, ze to same wiesniary :o tlenione biale wlosy z mega odrostami, rozowe ciuszki w tym obowiazkowo spodniczka do samej pipy no i biale kozaczki to chyba ich znak rozpoznawczy :o do tego smierdza potem na kilometr. nie wiem, moze akurat przychodza do nas same takie, ale sorry, prostytuki kojarza mi sie wlasnie z takimi lateksowo-bialokozaczkowymi wiesniarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzasz we wszystko
autor zapewne mial na mysli dziwki z gornej polki te ktore moga sobie pozwolic na markowe draze orzechowe :D te z twojego solarium wpierdalaja pewnie jak ja podruby z biedronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga z ziemi
k*** to tlenione tipsiary, w mini różowych ciuszkach, z bluzeczkami do pępka, z wygolonymi brwiami i pomalowanymi kreskami zamiast nich oraz z butami na złotym obcasiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakkkk
i takie som najpienkniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakkkk
one kochają facetów ktorym robiom loda, same mi muwiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimilioner
wszystkie k*** to analfabetki. Oto dowód u góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys czytalam ksiazke
o takich, 10 kutasow dziennie, braly jakies szmatki do pipy zeby je nie szczypalo , w okres wkladaly sobie jakies wkladki jak sie bzykaly a i na sam koniec szef je podliczal na koniec miesiaca np,Tina= 75 partnerow Gabi =121i tak wkolko obrzydliwe proste , sciery ....Patrzace tylko na bogatych klientow co by je wyciagneli z zawodu oczywiscie dajac jej na zycie wiecej niz zarabialy, bo jak jesden z drugim nie dawal to znajdowaly innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietą
Czy to była może ksiązka Barbary Stanisławczyk "Dziewczyny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
JA NIE GARDZĘ.JESTEM TOLERANCYJNA.DO AUTORA:NIE KAŻDA PROSTYTUTKA JEST PIĘKNA BO SĄ RÓŻNE:GRUBE,OTYŁE,SZCZUPŁE,CHUDE,BLONDYNY,RUDE ITD. NIE KAŻDY PRZECIEŻ LUBU ANOREKTYCZNĄ SZCZAPĘ Z DMUCHANYMI CYCKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caleydoscop
Dlaczego gardzimy prostytutkami? Ponieważ zaniżają nam poziom szacunku do naszej płci.Często tłumaczą swój "fach" tym, że mają ciężką sytuację finansową, że poszły na ulicę bo je bieda do tego zmusiła. Tak naprawdę to robią to bo idą w życiu na łatwiznę. Nie chce im się pracować, nie uczą się ale chcą żyć na "poziomie".Latwy pieniądz, nie wymagający wysiłku intelekualnego.Co najgorsze odzierają się z intymności, sprzedają swoją kobiecość i wrażliwość.Po jakimś czasie stają się niezdolne do uprawiania seksu z miłości.Nie ma w nich tych wszystkich uczuć dla których kobieta jest w stanie poświęcić wiele w swoim życiu. Prostytucja "odkobieca" - to jest cena jaką trzeba płacić kiedy liczy się na tzw. "lekki chleb". Czemu się ich nie szanuje? Zeby mieć ludzki szacunek trzeba w pierwszej kolejności szanować samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Ja nie gardze prostytutakmi ale gardze mezczyznami, ktorzy korzystaja z ich uslug. Gdyby nie bylo popytu, nie byloby prostytutek. Ot i cala prawda. Dziewczyny, ktore to kiedys zrobilyscie za pieniadze: prosze, nie robcie juz tego nigdy wiecej i pamietajcie, ze wcale nie jestescie smieciami. Duzo kobiet wychodzi za maz nie z milosci tylko dokladnie z tej samej przyczyny, dla ktorej prostytutki oddaja sie obcymn facetom: za kase!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
no i co z tego przynajmniej klient idzie dostaje to czego chce a z taka dziewczyna to co kino kolacyjka i po miesiacu dopiero za raczka a ruchanko przy dobrych wiatrach po 2-3 miechach a pozniej gupia fladra zaklada topic na kafe "czy nie za szybko mu dalam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjeśli
bardziej gardzę kochankami żonatych facetów niż prostytutkami nie każda prostytutka jest qrwą , natomiast każda kochanka jest qrwą bo qrwa to charakter a prostytutka to jest zawód najbardziej gardzę facetami którzy kupują przedmiot ciało-prostytutkę, a najbardziej gardzę zdradzającymi facetami-szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do atrakcykności prostytute
dyskutowałabym , ze one takie piekne. Tęz kiedys tak myślałam , zanim nie zobaczyłam . Przeciętne , przecietne . I jeszcze jedno . Nie gardze prostytutkami tylko facetami , którzy z ich usług korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz zonyyyy
co bycie zrobily gdyby wasz facet powiedzial wam ze chodzil do agencji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam111
moj mąż chodzil po agencjach towarzyskich i wlasnie tam mnie poznał i juz 10lat jestesmy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
chodzenie od prostytutki jest normalne, jezeli facet ma duzy poped a laska lezy jak kloda w lozku, lub jesli jest singlem, to jest to jak najbardziej wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×