Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielb.pończoch

DLACZEGO DZISIEJSZE KOBIETY NIE CHCĄ NOSIĆ POŃCZOCH?

Polecane posty

Gość żonaty po 30
Drogie Panie! Bardzo się cieszę, że są jeszcze w naszym kraju prawdziwe kobiety, tzn. takie, które noszą pończoszki, choć jest ich dość mało, za mało. Dziwię się jednak kobietom zwłaszcza tym, które noszą rajstopy, że chcą tak się męczyć. W rajstopach jest poprostu niewygodnie i czasami zbyt gorąco w muszelkę - prawda? Czy zgodzicie się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ty wiesz zboku
w co jest za gorąco????:O Chyba tobie w jajka:P Cipkę trzeba grzać, żeby się nie nabawić chorób, a jajka wentylować. Zima rajstopy są jak najbardziej ok, a latem gołe nogi. Od pończoch, zwłaszcza samonośnych robią się żylaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Podkolanówki są obrzydliwe - to jest prawda. Ale rajstopki też nie są za wygodne i ja zdecydowanie wolę kobiety w pończoszkach. Oczywiście, że zrozumiałe jest, że zima nie sprzyja w noszeniu pończoch i wtedy niestety konieczne są rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty po 30
Jak każdy prawdziwy facet trzaskam się bamboszem po mizernym przyrodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
Dziewczyny niście pończochy !!!! To jest bardzo sexi! Niestety nie wszystkie samonośne ponczochy wyglądają OK. Mnie jednak najbardziej kręcą te z podwiązkami. A jeżeli do tego mają jeszcze szew z tyłu to po prostu ... ehhh ....nie da sie tego opisac !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
Zamiast pończoch mogą być kalesony, ale koniecznie bawełniane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami sobie noście
to jest niewygodne i powoduje żylaki. Poza tym nie każdy ma tylko jedno w głowie i lata z gołą dupa po ulicach:O A potem jak jedną czy drugą ktoś zgwałci, to bedzie, że sama prowokowała:O Chuja was obchodzi, co obce baby maja pod spódnicą. Swoimi się zajmijcie:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
sam sobie , cos Ty taki sfrustrowany, a pozatym przerwa sie konczy, wracaj do klasy bo nieobecnosc Ci wpadnie i co mamie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
Jestem już dorosły i mogę oficjalnie ruchać krasnale ogrodowe. Wcześniej musiałem się z tym ukrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
taaak,widze ze jestes na wagarach. Spadaj do szkoly bo na zasilku skonczysz jak Twoj tatus! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę ale tylko w sypialni, lub na specjalne życzenie Kochanego ;) Zimą za zimno, a latem za gorąco... Na szczęście nie muszę pracować w biurze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
stonka_a myslisz ze ponczochy w biurze to obowiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
Mój wuja daje mi z liścia w twarz a później, w ramach przeprosin, pozwala mi wylizać swojego wedla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
Ja tam wszędzie chodzę w pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
spadam stad, same dzieci tu pisza! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
Idę do dorosłego i dojrzałego wuja Stefana, który uraduje mnie swoim okazałym prąciem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale latem trzeba mieć w biurze pończochy lub rajstopy, a jednak w pończochach chyba troszkę chłodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
DO "Sami sobie noście" - Kto ci powiedział, że pończoszki powodują żylaki? Co za bzdury!!! Jeżeli nie chcesz nosić pończoch to noś kalesony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Ja tam zawsze zakładam kalesony pod pończoszki i nie mam żylaków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda frustratów
Nikt nei musi mówić, z e pończochy powodują zylaki, bo one po prostu je powodują u kobiet, tak samo jak ciąża :P Jakbyś myslał, to byś wiedział, ze samonoski uciskają tetnice udowe, odpływ krwi do serca jest utrudniony, zastawki sie rozregulowuja i w rezultacie mamy piękne zylaki. Gorsze sa tylko podkolanówki pod tym względem, natomiast rajstopy to rozwiazanie, wygodne, a czesto nawet i lecznicze - dlatego kobiety noszą rajstopy przeciwzylakowe, a nie pończochy przeciwzylakowe:P Niestety, kobiety mają duze problemy z zyłami ze względu na układ hormonalny i piguły anty. Poza tym rajstopy sa nieludzko niewygodne, moze to i ładnie wygląda na babce, ale neistety , z wygodą nie ma nic wspólnego. Nadaje sie do sypialni, ale nie do dyamnia po 12 godzin na nogach od rana i po zakupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Do "bandy frustratów" - ale bajki opowiadacie. Ucisk ściagacza od pończoch nie jeste tak duży, żeby tamował lub w jakikolwiek inny sposób utrudniał przepływ krwi. Gdybyś był kobietą i choć raz założyłbyś je to wiedziałbyś jak to jest. Samonośki czesto po kilkakrotym użyciu i praniu samoczynnie zsuwają się z uda, więc o ucisko nie ma mowy! Po za tym są jeszcze pończoszki do paska, które są o wiele bardziej seksowniejsze no i bez żadnych ucisków - prawda? Za mało się na tym znasz/znacie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Ponadto, jak włoży się pod nie kalesony to już żaden ucisk nie jest groźny bo kalesony go tak jakby amortyzują. I można jeszcze ten pas (już wiem, że nie stosuje się podwójnie stopniowanych przymiotników) założyć na kalesony i jest się seksownym. Za mną, gdy się tak ustroję, wszystkie laski się oglądają. A jeden facet nawet mi rzucił z aprobatą swojego banana, którego właśnie spożywał na ulicy, ale trochę za mocno rzucił i trafił mnie nim w czoło. Ale gest pozostaje gestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda frustratów
Słuchaj,zajmij sieswoim zyciem i swoją płcią- ja akurat jestem kobietą i doskonale wiem, jaki jest ten uscisk na tętnice i w podkolanówkach i w pończochach, więc sowje fetyszystyczne pierdolce wypisuj gdzie indziej. Aha i zapytaj dlaczego twoja zona w ciązy nei nosi pończoch i ciągle narzeka na tzw. cięzkie nogi. ale jako chłop gówno o tym wiesz, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
"ja akurat jestem kobietą i doskonale wiem, jaki jest ten uscisk na tętnice i w podkolanówkach i w pończochach" Jeżeli masz grube salcesony zamiast nóg to nie dziwię Ci się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podszywać się pod mój nik
Uwaga! Kretyni i kretynki nie podszywajcie się pod mój nik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
Moje obwisłe balerony zasłaniają mikre prącie w jakie wyposażyła mnie matka natura. Pończochy są mi niezbędne do podwiąązania brzuszyska, aby penis ujrzał wreszcie świqatło dzienne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb. pończoch 35
Pończosszki zakładają eleganckie i kobiece kobiety nawet gdy jest ciepło. Wtedy oczywiście najlepisze cienki 8 - 10 DEN koloru bieżowego. Ale takich eleganckich Pań niestety w naszym kraju można policzyć na palcach jedner ręki, a szkoda. Pozdrawiam wszystkie Panie noszące pończoszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb. pończoch 35
Drogie Panie A może założymu fanklub wielbicielek/ wielbicieli pończoszek? Co Wy na to? Całuski, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×