Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aupission

Gdzie można znaleźć ciuchy VERSACE na stadionie X-lecia?

Polecane posty

Gość Aupission

Hej! Interesuje mnie gdzie na stadionie można znaleźć sprzedawców ciuchów VERSACE? I proszę bez komentarerzy, że podróbki itd. Interesują mnie zarówno oryginały ale po rozsądnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLLLLLLLLolllllllllllllll
No to zdecyduj sie czy szukasz ciuchow marki VERSACE czy Made in China ? Jak chcesz kupowac badziewie to bedzie wygladac jak badziewie nawet falszywa metka nic tu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aupission
na ogól bywalem w Galerii Mokotow w Versace Collection i chcialbym porownac jakie sa na stadionie i czym sie roznia. Poprostu z czystej ciekawosci. Moze nawet bym kupil sobie jakis T-shirt ale to zalezy czy beda miec ewidentne podroby czy poprostu po cenach hurtowych. Wiec jesli kto wie gdzie na stadionie sa to niech się odezwie. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taus
ja tez jestem ciekawa gdzie na stadionie mozna dostac Versace... wie ktos? a moze ma ktos zaufanego sprzedawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atisss
na stadionie wszedzie mozna ... duzo podrob jest, ale dokladnie w jakim sektorze i w ogole to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
tez jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedlugo nie będzie
handelku na stadionie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaahhahaahahahahah temat topicu rozłożył mnie na łopatki :D :D Wieśniarstwo jest wszędzie.......no comment :P Ten topic powinien zostać TOPIkiem DNIA!!!! Można paść ze śmiechu.... :D Versace na stadionie----> oryginał???? hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Co za debilny naród...... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo
wieść tańczy i śpiewa.......a cała Warszawa ze stadionem X lecia to wieśniaki :D :D :D :D :D też mi coś VERSACE na stadionie hahahaha, a nie taniej cię wyjdzie poszukać tej marki na jakimś KLEPARZU?? heheheheheeheeeeeeeeeeeee tragedia........ :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo
wieś miało być..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha
a Doda tam kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
a nie wiecie że czesto są sprzedawane ciuchy kradzione.. czy z przechwytywanych kontenerów??? hah i tu was mam otóż zadarza sie ze jezeli ktos przejmuje transport sprzedaje towar po rozsadnych cenach..czasami zdarzaja sie jakies pojedyncze artykuły w kdt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
lleatitia24 - jasne kontener Versace zostaje okradziony w Polsce i sprzedaja za 10 % wartosci ....jestes tak naiwna czy tak nacpana ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×