Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Szukam przyjaciol w Londynie!!!!!

Polecane posty

Gość Niksia

Czesc wszystkim:) rozpoczynam wlasnie nowe zycie w Londynie, a mieszkalam w Gliwicach- moze z kims sie tutaj zaprzyjaznie:) milego wieczoru wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynczyk
w ty miescie nie ma przyjaciol,co najwyzej mozesz stracic starych bo nowych napewno nie zyskasz.Tutaj kazdy lubi funty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnaa
a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Ty
zwariowalas?kto tu mysli o przyjazni? raczej tu czlowiek czlowiekowi wilkiem... przyjazn...zapomnij....tu liczy sie kasa...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niksia
nie przejmuj sie, w Londynie tez znajdziesz "normalnych Polakow,ktorzy nie zatracaja czlowieczenstwa dla paru funtow..choc przyznam, ze wiekszosc to wlasnie tacy:(((( nie dziwne, ze nikt tutaj nie szuka nowych znajomosci...i to jest przykre,bo inne narodowosci sobie pomagaja a my"Polak Polakowi wilkiem":(((, ja mieszkam w Londynie i na szczescie mam normalnych przyjaciol..jestesmy tutaj,bo tez przyjechalismy zarobic, odlozyc..ale nie gonimy kazdego funta kosztem innych..Ja wstydze sie za swoich rodakow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynczyk
nie mam na mysli tylko Polakow,akurat z nimi to mam najmniej do czynienia,owszem znajdziej znajomych z calego swiata,ale to tak tylko na impreze.Wszystko sie kreci wokol kasy,smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Polacy swieca
w Europie chrzescijanska postawa (jak twierdzi LPR) wiec maja wlasciwy stosunek dlo blizniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Jezu co wy gadacie ...... chyba normalnie nie potraficie tutaj zyc... oki to jest Londyn, a my jestesmy Polakami, ale trzeba normalnie zyc, nie tylko praca i kasa sie zyje, trzeba z kims pogadac, wymienic poglady i w ogole, spotkac sie i po prostu porozmawiac. Ja mam 27 lat, - w Polsce nie mam kolezanek, bo to wszystko zawistne, a takich ludzi nie toleruje. Jestem normalna kobieta, z ktora mozna o wszystkim porozmawiac. POwiedzcie mi kto w dzisiejszych czasach nie mysli o kasie??? To podstawa by godnie zyc. Moze jednak znajdzie sie ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynczyk
To napisz ze szukasz znajomych do pogadania,spedzenia wolnego czasu a nei od razu wyskakujesz z przyjaciolmi.Na przyjacielach mozna polegac a ci znajomi od pogaduszek beda tylko jak bedzie wszytsko ok, jak bedziesz potrzebowac pomocy to juz ich nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mieszkam 40 min pociagiem od londynu - nie wiem gdzie wyladujesz londyn jest wielki w ktorej strefie dzielnicy - ale na kawke mozemy sie spotkac jak bedziesz miec ochote :) tez naleze do tych naiwnych ze jednak znajde tu jakis normalnych ludzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel to ktos wiecej niz
znajomy od pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
bez komentarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Anglii i pragnę tam wrócić niebawem ale słyszałam(i chyba to niestety prawdą jest),żę z rodakiem nie warto się przyjaźnić za granicą bo moźna się najbardziej przejechać...Lepiej unikać takich przyjaciół Polak z Polakiem,jednak wierzę,że nie zawsze tak jest...Za granicę przecież jedziemy głównie po to aby zarobić ,nie szuka się bliższych kontaktów..To smutne ale chyba tak jest...znam przypadki gdzie ktoś pojechał do kogoś(Polaka)tam już za granicę a po jakimś czasie zrywają kontakty,każdy mieszka sobie gdzieś ,osobno..dlaczego?okazuje się,że nie jednemu kasa odbija....Ja będąc w Anglii nie szukałam znajomości z Polakami..wręcz dystans był i to spory..Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Niksia
jestem wprawdzie 3 lata starsza od ciebie, mieszkam w Londynie, ale chetnie poznam kogos nowego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie tego dystansu nie rozumiem ze bedac w sklepie stojac np w kojece obok polaka ten udaje ze cie nie ma albo ze nie slyszy patrzy w inna strone - czy bedac w Polsce tez byscie tak robili ? czy jest czyms dziwnym ze ide ulica i usmiechne sie slyszac polski jezyk... ? jestem tu pol roku w uk i na palcach jednej reki zlicze usmiechniete twarze rodakow.. ludzie kasa to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdzę,że mijając się ulicą nie widzialam uśmiechy Polakow gdy slyszeli,ze ja Polka..i odwrotnie...bywały takie sytuacje..ale chodziło mi o dystans gdy się pracuje z rodakem..ja też czulam taki dystans...tak jest ale pewnie nie wszędzie,nie każdy Polak jest taki...ale myslę,że cięzko się zaprzyjaźnić z rodakiem za granicą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje tyle ze ten dystans czuc od razu, w sposobie bycia spojrzeniu itp... smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bylam dlugo w Anglii ale mam koleżankę ktora siedzi tram koło dwoch lat,więc dosyć dlugo już..i nie ma znajomych polakow..nawet o tym nie myśli,twredząc ,że szkoda czasu bo i tak ta znajomośc nie jest prawdziwą..nie wiem...jak teraz polecę chcialabym trafić na kogoś z Polski..prawdziwego..przecież tacy chyba też tam są?:))a najlepiej to jechać stąd z kims..prawdziwym i sprawdzonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajeszcze jak bylam to poznalam polaczkow,jasne,ale to raczej kolesie byli,ktorzy bardzo samotni najchętniej by sie poumawiali albo najlepiej to w ogole bywało,że odnosili się do mnie jak do swojej panienki(a nic mnie z nimi nie lączylo):D hehe samotnośc daje w kośc,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja problem z facetami mam rozwiazany - jestem mezatka :) ale wlasnie jedyne czego mi tu brakuje to kolezanek z ktorymi moglabym isc na kawe czy zakupy... ale nie bede sie przyjaznic na sile wiadomo.. moze z czasem spotkam jakies fajne zwykle dziewczyny.. kto wie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
wlasnie o tym mowie: wyjsc na kawe, czy na zakupy..........ja tez nie jestem tutaj sama, bo mieszkam z moim facetem, a my kobiety czasami musimy poplotkowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niksia jak nie bedziesz mieszkac daleko to moze sie kiedys spotkamy... ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
a masz moze gg??? jak masz to przeslij na adres to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Niksia niestety większość wypowiedzi to szczera prawda. Ja już od 3 lat w Londynie mieszkam i bardzo brakuje mi szczerych znajomych. Na początku miałam ich nawet sporo ale jak tylko się komuś lepiej powiedzie to koniec. Większość Polaków to tylko funty liczy i nic innego. Nigdzie nie chcą chodzić ani nic zwiedzać. Ja ze swoim chłopakiem prawie całą Anglię samotnie zwiedziliśmy więc jak ktoś ma ochotę na jakiś mały wypad za miasto to zapraszam. Mam 28 lat i chętnie poznam fajne i konkretne osoby w tym wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Do Aniolek: z mila checia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...dlaczego nie :D Zbliża się lato i chętnie pobuszuję z kimś w wolnych dniach po Londynie. Odezwijcie sie dziewczyny jeśli chcecie yvonka77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat forum
ja tez bardzo chetnie sie umowie na babskiego drinka w milym babskim towarzystwie:) jo1976@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×