Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Szukam przyjaciol w Londynie!!!!!

Polecane posty

Gość Niksa
Do Laura: czesc napisz mi gg jak masz na adres email moj, bo tutaj to szkoda czasu;) pozdrawiam- p.s- moje tez zostaly w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annarose
Czesc dziewczyny :) szykuje sie nastepne spotkanie? :) Ja mam 27 lat, jestem mezatka. W Londynie od 5 lat z przerwami od 2 na stale. czekam na termin! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura*
podaj swojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura*
annarose to do ciebie bylo oczywiscie,ja wlasnie wyslalm maila do niksi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaN
HEj! Kolejna dziewcznyna z polnocnego LOndynu, ktora z mila checia by sie wybrala na spotkanie. Probowalam wyslac meila do niksi, bo wiedze, ze ona zajmuje sie tutaj organizacja i niestety meil wraca z powrotem do nadawcy. Pisze, ze jest blad i nie ma mozliwosci dostarczenia tego meila. Wiec, jesli niksia czytasz tego posta to podaj swoj adres jeszcze raz, moze jakis blad jest, albo u mnie cos nie gra, to mozna chyba szybko wyjasnic. Pozdrowka Czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki 🌼 a ja bardzo lubie towarzystwo Polakow i wierze ze trafiamy na takich na jakich czekamy. Jesli ktos jest swiecie przekonany ze Polacy sa falszywi, zdradliwi i myslacy tylko o kasie, to zawsze takich znajda- podswiadomi beda przyciagac takie osoby zeby udowodnic wszystkim ze maja racje. Zreszta czegos tu nie rozumiem, jesli ktos uwaza ze wszyscy Polacy sa beee, tzn. ze uwaza siebie za wyjatek? A moze i on jest zly- oszukuje i zdradza i dla zagluszenia sumienia wmawia sobie ze wszyscy to robia... Ja wierze ze jest mnostwo osob takich jak- ktorzy sa w tym miescie z milosci do niego, albo chociazby z wyboru. A nawet jesli nie z wyboru to i tak potrafia cieszyc sie zyciem a ta radoscia zarazac innych :) Czekam na polsko- kafeteryjne spotkanie na obczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Do Czarnej: wyslij email na adres: fashion3@o2.pl, nie wiem dlaczego pare osob juz mialo problem.. wiec wyslij na ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Takorzeczy:) a moze bys sie tak przedstawil??????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiesz, nie chce sie zbytni uzewnetrzniac na lamach forum :) Mam 27 lat, jestem zona i matka. Z zawodu nauczycielka, w Londynie od 5 lat z przerwami, nie pracuje, studiuje angielski. Starczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
STARCZY :) MILEGO DNIA ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapotka
ja tez samotna w londynie. Jestem na obczyznie od roku i niestety nie mam zadnych przyjaciol (poza znajomymi z pracy). Chetnie wybralabym sie na babskie pogaduszki przy piwku;) Czy jest ktos ze wschodniego londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z zachodniego, ale zawsze mozemy sie umowic w pol drogi. W niedziele moje dziecko jedzie na wakacje wiec przez caly miesiac bede miala duzo czasu. Moze znajda sie jeszcze jakies chetne, bedzie weselej... Pierwsza propozycja- niedziela, centrum miasta. Czekam na nastepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura*
niksia jak tam przygotowania do wyjazdu? ja ruszam w nastepna sobote i juz nie moge sie doczekac:):) acha dzis probowalam wyslac ci nastepnego maila i tez cos nie chcial sie wyslac:( milych wakacji ci zycze i odzywaj sie od czasu do czasu buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palunia
Ja tez mam troche czasu i czuje sie samotna. Chetnie umowie sie na spotkanie tylko mozecie podac szczegoly bo mam wrazenie ze zaczelyscie sie kontaktowac emailami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura*
palunia bo tak jest latwiej omawiac szczegoly:)ja akurat wyjezdzam na wakacje,z tego co wiem niksia tez ale zawsze mozesz jakiegos mailika skrobnac to sie umowimy jakos jak wroce;)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Tak sobie was podczytalam i przyznam racje tym ktorzy pisza ze polsko polskie przyjaznie i znajomosci w UK raczej kiepsko sie maja ... Miszkam tu juz 4 latka w North London Wood Green i powiem wam ze kiepsko kiepsko z polakami Polak to tylk omysli o tym jak tu okrasc i oszukac innego Dlaczego tak jest ? Zobaczcie na czarnych , hindusow , pakistanow i innych - np turkow jak si epieknei razem trzymaja w jednym comunity i pomagaja sobei nawzajem... dziwne co nie Az si e boje pisac na tym forum Nie to zebym was chciala obrazac born boze nadal mam nadzieje ze kiedys spotkam w Londynei porzadne kobietki z kotrym uda sie wyjsc na kawke i zakupy narazie ... susza na pustyni No ale moze sie przedstawie KOhannah ( moze narazie bez imion ) 26 lat North London Wood Green od 4 lat Narzeczony D. slub 25 sierpien 2007 synek Anthony 3 miesiace i 4 dni urlop w POlsce od 29 lipca 2007 wiec juz niedlugo heh od 2 lat pracuej w H&M Knigstbridge obecnie na maternity leave pozdrawiam i czekam na normalnych polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Czesc kolezanki:) W tym tyg. juz wracam z wakacji, wiec spotkanie tuz tuz:) czekam jeszcze na nasza jedna kolezanke, az wroci i wtedy wszystkie zainteresowane sie spotykamy na Ealing Brodway:) Pozdrawiam was i zainteresowane spotkaniem w ktorys weekend prosze o kontakt na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshee a co wy nie umiecie zaprzyjazniac sie z jakims obcokrajowcem??wyjezdzacie i zaraz szukacie polskich przyjaciol, ah ta nasza mentalnosc,jesli chcesz miec polskich przyjaciol,zostan w polsce! nie zamykajcie sie w swoich gettach, czy polak czy niemiec czy naglik co za roznica?? przeciez poznaje sie nowych ludzi w pracy na imprezach itd,dlaczego od razu wchodzicie na takie fora i tutaj szukacie polskich przyjaciol, chociaz potem okazuje sie ze to byl zly krok bo na innych topikach wyskakujecie z tym ze polak za granica czesto jes wrogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Do Tamrona: A czy ja powiedzialam, ze nie chce sie zaprzyjaznic z obcokrajowcem??? A tak w ogole o zdanie Cie nie prosilam, wiec zajmij sie czyms innym zamiast pisac bezpodstawne komentarze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiorek muchomorek
boze, ale leszcz... ja wlasnie mam SAMYCH znajomych obcokrajowcow, nawet moj facet jest z innych stron,a milo by bylo czasem pogadac w swoim jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
CZESC WSZYSTKIM !!!!! 29 WRZESNIA- TO JEST SOBOTA, OK GODZ 16:00 LUB 17:00 SPOTYKAMY SIE NA EALINGU, KOLO WYJSCIA Z METRA ( NA GORZE). ZAINTERESOWANE DZIEWCZYNY PROSZE O KONTAKT NA MOJ EMAIL: niksia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obcokrajowcami nie da sie pogadac tak jak z polakami. Jasne że mozna zaprzyjaznic sie z obcokrajowcem ale czasem są rzeczy których nie idzie wyrazić po angielsku. Lepiej pogadac po polsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Dziewczyny czekam na emaila, spotkamy sie pogadamy cos wypijemy:) wolalabym zeby nas bylo wiecej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Wam poszlo ze spotkaniem Dziewczyny? wlasnie znalazlam ten topik, jestem z Croydon, mam 27 lat...i zawsze chetnie spotkam sie z ludzmi na piweczko albo kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niksia
Jestes zainteresowana spotkaniem, prosze zostaw email albo napisz do mnie, pozdrawiam Niksia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorkowa
Witajcie, Czy ktoras z Was jedzie w tym miesiacu do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×