Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topolinkaxxx

urzad pracy -pytanie

Polecane posty

Gość topolinkaxxx

jakie dokumenty musze zlozyc w urzedzie ,by zarejestrowac sie? co mi da wogole ta rejestracja? ile zalatwia sie to? urzad pracy zle mi sie kojarzy,ale rodzina naciska bym zarejestrowala sie,bo odkad zlikwidowano moja firme na wlasna reke szukam pracy i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolinkaxxx
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajkaaa
wejdź na stronę internetową up i wszystko tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolinkaxxx
a Wy mi nie napiszecie?tam tak wszystko napisane ogolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz pojsc tam i uzupelnic formularze- kilka kartek tylko, musisz miec dokumenty poswiadczajace to co tam wpisaujesz czyli np swiadectwa ukonczonych szkol i tak dalej. A jesli nie bedzie kolejki to mozesz to zalatwiac w pol godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolinkaxxx
a jakies swiadectwa pracy tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolinkaxxx
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukończenia szkoły tez
bedziesz miała ubezpieczenie zdrowotne ! no chyba ,że jak masz np.angine idziesz prywatnie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajkaaa
o rany :-p świadectwa pracy, ukończenia szkoły, kursów, dowód osobisty, - oryginały i kserówki dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggg
świadectwa i dyplomy ukończonych szkół świadectwa pracy ze wszystkich miejsc idziesz i wypełniasz formularze daje Ci to to że płacą za ciebie ubezpieczenie zdrowotne do zusu i czasem można jakąś ofertę znaleźć kursy są bezpłatne a czasem nawet dostajesz dodatek za taki kurs albo zwrot kosztów dojazdów masz porady doradców personalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajkaaa
musisz stawiać się na wyznaczone wizyty u pośrednika pracy co ok. pół roku ale lepiej częściej bo może ci jakaś ciekawa oferta ominąć poza tym możesz załapać się np na jakiś kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i możesz dostać zasiłek
jeśli Ci się należy oczywiście (wszyscy o tym zapomnieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcioeee
wlasnie wytlumaczcie kiedy zasilek?? i czy kazdy moze isc na kurs?? moge sama sobie wybrac jaki chce?? i ile taki kurs trwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
do witajcioeee - zasilek przysluguje wtedy gdy przepracuje sie pelny rok w ciagu ostatnich 18-tu miesięcy i zarabia sie conajmniej najnizsza krajową. - na kurs moze isc kazdy choc czasami sa jakies wymagania np co do wieku, kurs mozesz dobrowolnie sobie wybrac z listy w PUP jak beda taki kurs robic to Cie powiadomia, kurs trwa od miesiaca do dwoch, ja bylam na kursie miesiecznym, nauczylam sie cale nic :/ No i kasy za dojazd zwrocic mi nie chceili wiec to cale stypendium ktore sie dostaje w czasie gdy sie na kurs chodzi [2 lata temu bylo to 208 zl za miesiac] poszlo mi na same dojazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaaaaaaaa
a powiedzcie proszę czy Urząd Pracy wraca pięniądze za bilet jeśli ktoś jest na stażu?? Znaczy czy jest przez to jakaś dopłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Z tego co wiem mozna dostac zwrot za dojazdy ale jakie warunki trzeba spelnic to niewiem :( jak ja bylam na stazu to nic za dojazdy nie zwracali ale od tamtego czasu zmienily sie zasady. Tak wiec chyba najlatwiej bedzie Ci zapytac w urzedzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×