Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkiaijk

jaki puder brązujący??

Polecane posty

Gość lkiaijk

szukam jakiegos fajnego pudru w kamieniu brązującego, moze doradzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam vipera
:) mam drogie opakowanie, można poczytać na wizażu albo damskiej torebce. Mi pasuje. Ma drobinki. Koszztuje 12 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam vipera
drogie= drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olklj
ja slyszalam ze on ma duze to zlote dorbinki i roznosza sie po calej twarzy :/ mowie co slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może więc
Polecam Astor - ok. 25 zł, nie jest za ciemny, złote drobinki są malutkie. Wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba-buba
Polecam: (naturalne odcienie) Pupa max factor lumene i nowa seria Bourjouis (w tekturowych opakowaniach) - jest jakosciowo identyczna z najlepszym chyba na rynku pudrem brazujacym Chanel. (odcienie z połyskiem) prasowany Clinique (identyczny z Bell seria Planete) mozna znalezc tez odpowiedni odcien cieni czy różów Bourjouis, większy wybór kolorów, bardzo trwałe i doskonały efekt. Ja uzywam Gosh-a (dobry, ale sypki), sypki Clinique, Kanebo, Pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icia_d
polecam essence. Dobry i tani. Warto spróbować A z tych droższych to chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemia egiptu-ok100 zl cena sie wacha czasami 140 albo 110.ale jest chyba najlepsza oby oryginalna poczytaj sobie o niej gdzies na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Ja preferuję pudry brazujące firmy JOKO :D bardzo fajne ;P i przy tym nie są wcale drogie (ok. 15- 20 zł) a ładnie sie mienią. przy tym wystepuje kikla rodzajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkiaijk
Wilwlkie dizęki kobietki pomogłyście mi pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowal
zIEMIA eGIPTU-NIGDY W ZUCIU. kUPIŁAM A TERAZ LEŻY W KOSMETYCZNIE. mA NIENATURALNY ODCIEN POMARAŃCZOWO- CYNANMNONYKOLOR. Wygląda sie w nim straszniwe nienaturalnie jakbys pomalowała sie pomaranczowa farbka albo wysmarowala sokiem z marchwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaaaaaa
to chyba jakas podrobke kupilas.... ja tez jestem za Ziemia egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakowal
żadnej podróbki, ale dla mnie naprawde to była porazka. Sraciłam ponad 100 zł. Koleżanki z pracy jak mnie w nim zobaczyły były przerazone, że wysmarowłam sie jakims pomarańczowym sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaa
oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba-buba
Kasia, brązujące nakłada sie inaczej niż zwykłe. NIe pokrywasz twarzy, tylko lekko muskasz strategiczne miejsca - najbardziej wystające: policzki, potem jedna linia: czoło, nos, broda. spróbuj się maznąć nim leciuteńko szerokim pędzlem. Leciuteńko! pudrami brązującymi tylko leciutko omiatasz twarz na początku. Jak opanujesz technikę - próbujesz mocniej. Ja umiem już nałoźyć dużo i wcale go nie widać, ale pamiętam, jak pierwszy raz go nałożyłam w sklepie - obrzydliwy, pomarańczowo-cynamomowy efekt. Zacznij od nakładania go jak róż na policzki. Potem dodaj inne miejsca. To jest rewelacyjny kosmetyk i w sam raz na tę porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba-buba
doskonaly jest teraz h&m w takim zlotym pudeleczku. Najlepszy jaki widzialam w zyciu!!! male lusterko i nie ma pedzla, ale jest super. Dobrze sie nabiera. Jakosc spokojnie wytrzyma porownanie z najwyzszymi polkami. Jest jeszcze rozowy, bardziej blyszczacy. Identyczny z prasowanym Clinique, plus ma czesc rozowa i rozswietlacz. Tez niezly. cena 19.90 za ogromna ilosc pudru to bardzo rozsadny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joell
Ja polecam Deborah. Rewelecja. Odradzam natomiast L'Oreal - naprawdę odradzam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię ziemię egipską i tanie ale moim zdaniem bardzo dobre pudy w kamieniu z voltare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam ziemi egipskiej Bi kor. Na całą twarz, a na policzkach troszkę więcej. Daje ładny efekt opalenizny. Te osoby co mówią, że wygląda się pomarańczowo w niej najwidoczniej jeszcze nie opanowały jak się to nakłada:-) Na początku baaardzo mało się jej nabiera na duży pędzel i delikatnie "wciera" tym pędzlem okrągłymi ruchami. Po jakimś czasie staje się ciemniejsza na twarzy, więc naprawdę trzeba uważać. I przez to, że daje się jej naprawdę niewielkie ilości jest bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABSOLUE TEINT
ja uwazam ze najlepszy puder jest''LANCOME'' fakt jest drogi pochodzi z francji ale naprawde bardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemia Egipska Bikor, spisuje się najlepiej w roli pudru brązującego :) Idealny na zimę, jak już naturalna opalenizna zejdzie, a na solarium szkoda zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Ja od dawna stosuję puder brązujący Avonu w kulkach i uważam, że jest rewelacyjny. Przede wszystkim jest bardzo wydajny i naprawdę na długo starcza. Poza tym ma ładny kolor i super wygląda na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiri
Ja używam tego od Artdeco i jestem zadowolona. nie uzywam codziennie, bo zazwyczaj ograniczam się do różu, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedora
Raczej liderem jeśli chodzi o tego typu kosmetyki jest IKOS. Przynajmniej w moim przypadku i na moim doświadczeniu. Nigdy nie korzystałam z jakiegokolwiek innego pudru, który dawałby takie możliwości. Zresztą same przetestujcie, a się przekonacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ostatnie odkrycie
To firma FLORMAR - tania i dobra jakość. Mam już róż do policzków z bronzerem, wypasiony, a niedługo wybieram się do Silesia City Center w Katowicach, mają tam sklep z tą firmą, kupię sobie jakieś fajne szmineczki i puder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaran
Ziemia egipska ikos i nic innego. Kosmetyk znaleziony po latach męczarni z innymi produktami, a natestowałam się tego tyle, że aż strach pomyśleć. To jednak ziemia Ikosa jest moim zdaniem najlepszym kosmetykiem tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×