Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyska111

pomozcie prosze....

Polecane posty

Gość pyska111

wiem ze duzo osob jest przeciwnym w pobieraniu zasilkow w uk , wiec o glupie kometarze nie prosze.mam natomiast taki problem,moze jest ktos kto wie czy mam prawo do pobierania jakiegos zasilku,i czy wogole taki jest...jesli jestem mloda osoba ,mam 2 dzieci i jestem w anglii 9 mies i pomimo tego ze bardzo chce pracowac i nic nie stoi na tej przeszkodzie oprocz tego ze...lecze sie od 5 lat na nerwice,ktora pojawila sie nagle i nie chce mnie opuscic,nie potrafie odstawic lekow bo ona sie wtedy nasila,dodatkowo biore leki na serce.utrudnia mi to strasznie zycie ,nie moge podjac zadnej pracy bo sa dni kiedy nawet boje sie wsiasc do autobusu.dusze sie ...slabne i mdleje.obecnie pracuje 2 godziny dziennie i to tez jest dla mnie duze wezwanie.czy moze mi ktos doradzic jak dalej zyc i zapewnic dzieciom godziwy byt ...prosze pomozcie....z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz starac sie o chilb benetif na dzieci oraz child tax credit, co jeszcze wiecej nie wiem na pewno.. nie wiem w jakich warunkach mieszkasz itp ale moglabys sie starac np o dofinansowanie na dom w swoim concilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyska111
czy nikt nic nie wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×