Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznanianka w najlepsze

DURNA FIRMA

Polecane posty

Gość poznanianka w najlepsze

znajduje się w poznaniu na ul.sieradzkiej 30 i sprzedaje mapy, pisze w ogłoszeniu, że potrzebują do pracy biurowej i fakturzystki, a jak się przychodzi, to się nagle okazuje, że to call center i sprzedaż map przez telefon. dzisiaj dali ogłoszenie, rozmowy kwalifikacyjne od godz. 11, ja przychodzę o 10:50 i dowiaduję się, że stanowisko fakturzystki już jest nieaktualne, ale chcą na call center, czyli akwizycja przez telefon. po jaką cholerę zawracają d., piszą nieprawdziwe ogłoszenie i kłamią w żywe oczy, skoro mogą się spodziewać, że ktoś się wkurzy tak jak ja i będzie ostrzegał przed tą firmą? cieszę się, że mogłam jej zrobić nieciekawą renomę. dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mowisz moze o tym jak masz szukac sponsora na zakup map do szkol?? bylam tam, prosze cie, warunki jakie proponuja sa wrecz smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio jak pojechalam na rozmowe to nie weidzialam czy sie smiac czy plakac - w ogloszeniu bylo napisane: przyjme pania do pracy biurowej, pelen etat, 1200 netto, praca od pon.- pt ok, zadzwonilam pojechalam, co sie okazalo 1. Praca biurowa czytaj telesprzedaz 2. Na poczatek umowa zlecenie- bez zadnej stawki godzinowej, czyli ile sprzedam tyle zarobie ( moge nawet po miesiacu zarobic 50 zl) ale powiedziala,ze po miesiacu bedzie umowa o prace, ok poszlam na to, na drugi dziem ialam przyjechac na szkolenie, przyjechalam i czekam az ktos do mnie przyjdzie , powie co i jak,a wielka pani menager mowi do mnie: pani sobie wezmie karteczke i poslucha jak kolezanki rozmawiaja potem okazalo sie ,ze dziewczyny siedza w terj firmie po pare miesiecy na umowie zlecenie i zarabiaja marne grosze a nawet nie mana czym zarobic , bo firmy sa juz obdzwonione, jezeli juz jakims cudem sprzedasz okreslona ilosc ( 80 map w miesiacu- jedna ponad 100) dostaniesz umowe na czas okreslony z najnizsza pensja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henr21
Narzekanie. Najłatwiej to narzekać(same durne firmy).Spróbuj pracowac na własny rachunek.Sami decydujemy kiedy pracujemy i ile chcemy zarobić Nie normowany czas pracy.Idealna praca dla kobiet (dziecko dom). dla szukających polecam serwis:www.fitfit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henr21
Narzekanie. Najłatwiej to narzekać(same durne firmy).Spróbuj pracowac na własny rachunek.Sami decydujemy kiedy pracujemy i ile chcemy zarobić Nie normowany czas pracy.Idealna praca dla kobiet (dziecko dom). dla szukających polecam serwis:www.fitfit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×