Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIMINKA HALINKA

ZA SZYBKO !!!!

Polecane posty

Gość MIMINKA HALINKA

Kiedyś nie zwracalam na to uwagi, nie widziałam w tym problemu. Ale teraz juz go zauważam. A mianowicie, gdy mój facet wloży penisa do pochwy po minucie a czasami jeczcze krócej dostaje orgazmu. Czy to jest normalne że dostaje tak szybko. Dodam że nie zależy to od gry wstepnej, bo czy gra trwa 2 minuy czy pół godziny zawsze jest tak samo. Zauwazyłam że jak on juz dostanie, to dalej się kochamy ale on jakby traci zainteresowanie i mam wrażenie że robi to dalej tylko ze względu na mnie. Proszę o rady czy to normalne że facet tak szybko dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMINKA HALINKA
Ale mój facet nie widzi w tym problemu, gdy próbowałam z nim rozmawiać to on twierdził że to jest normalne, że wszystcy tak mają. Więc on napewno nie namówi się na prezerwatywy przedłużające stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
No to świetnie, speed give me what I need...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katon
Ja mogę kochać się długo, a nawet bardzo długo. Zatem nie wszyscy tak mają. Paniena robiąc mi loda naprawdę musi się napracować na wytrysk. Z tego prosty wniosek, że Twój partner jest sprinterem krótkodystansowcem. Współczuję Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
katon, pomyliłeś się, pownieneś napisać: spółczuję, lub do wyboru spółkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdds
sprobujcie 10min po - kolejny raz, jak to nie pomoze to podczas bzykania zacznij go jakos delikatnie rozpraszac moze masz za sucho w cipce, "tarcie" jest za duze i facet szybciej konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuh
powiedz mu ze jego najlepszy przyjacielwczoraj wieczorem bzykal cie 3 razy dluzej:P:) chocby sie zesral napewno nie dojdzie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
zacznij opowiadać o jego mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×