Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaa

kiedy nastanie normalna moda?

Polecane posty

Gość ciekawskaaaa

nie wiem jak wam ale mi sie wydaje ze w sklepach teraz jest straszne badziewie,mam na mysli leginsy kolorowe, wielkie tuniki, rurki,baleriny,pstrokate bluzki,zakiety tak poszyte ze nie da sie w nich dobrze wygladac bo albo odstaja klapy albo cos sie marszczy na plecach, dziwna tandetna plastykowa bizuteria, itd. jak ktos lubi lekko rozszerzane spodnie to takich nie uswiadczy a minp, rurki nie pasuja bo jestem za niska. jak juz nastanie jakas moda to w kazdym sklepie jest to samo u\i nic innego kupic sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhh
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecznik
przesadzasz ja nie podążam za modą , ta ostatnia to juz w ogole mnie nie przekonuje , lubię rzeczy uniwersalne , klasyczne - i da sie takie znaleźć no przynajmniej w większych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z autorką,bo ja sama jestem załamana tym,co jest w sklepach (a mieszkam w dużym mieście).Jak jest moda na rurki,to innych spodni nie dostaniesz,jak baleriny to innego fasonu butów już nie znajdziesz(no-poza butami typu peep toe:/),już nie wspomne o złotych torebkach i innej wszechobecnej tandecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nikowmu...
...się do końca nie podpasuje, jeden lubi rybki, drugi akwarium, więc zostaje albo ubierać się w sklepach z tandetą albo w lumpeksach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×