Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara znajomaaa

Wie ktoś jak wygląda-ją tryskeliony w bdsm?

Polecane posty

Gość stara znajomaaa

Wie ktoś coś więcej na ten temat ? No normalnie bdsm to ciągle tabu ! nawet w necie . Z góry dzięki, choć sądzę, że tutaj tylko jedna osoba może mi pomóc, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
A niby dlaczego zaraz bdsm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
bo mnie akurat one w bdsm interesuja. Ktore z nich są przypisane owej sztuce ? A tak ogólnie, możesz coś o nich powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Wysługuj się kim innym niewolniku, na przykład googlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
no właśnie szukam, i nic nie mogę znaleźć na ten temat. Wiem, że są jakieś medaliki z odp. try. po których idzie poznać ludzie z kręgu. No może podaj stronę, chętnie sama poczytam, bo jak na razie to nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Szukajta aż znajdzieta. Ja nie jestem bdsm, mnie to nie kręci. To znaczy jestem dominatrix ale niestety jako człowiek środka nie mam nic wspólnego z b/d i s/m; a to, że jestem d w d/s, to znaczy tylko, że jestem człowiekiem środka. Sztuka jest jedynie sztuką i niczym więcej w tym przypadku. Aktor gra. Role wybiera. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
ja nie jestem w środku........jeszcze, ale mam nadzieję, się tam znaleźć, o ile rozszyfruje te tryskeliony, eh. No nic, dzięki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Na kiego się czepiasz tryskelionów? Przejrzyj ogłoszenia i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
jeszcze jak mi opowiesz o jego znaczenie, to będę Ci wdzięczna do końca świata :D i o jeden dzień dłużej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
dziękuję za Twoją łaskawość :) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Przestrzegam Cię przed podszywaczami bdsm. Jeśli trafisz na osobę ze zwichniętą psychiką różnie się to może skończyć. Świat jest pełen świrów, dlatego zalecam ogromną ostrożność, bo tutaj nawet i kontrakt może niewiele pomóc - wszak zostawi jakiś ślad. Przemoc nigdy nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
A dla wszystkich zainteresowanych i rozważających na tak i na nie polecam film "Irreversible" Gaspara Noe z piękną Monicą Bellucci i niesamowitym Vincentem Casselem. To was otrzeźwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
chyba każdy kto miłuje się w bdsm ma z lekka zwichnięta psychikę :) Wytworzenie wokół siebie pewnej aury, czy to uległości czy dominacji ułatwia nawiązanie realnych kontaków z ODPOWIEDNIMI ludźmi. Gdybyś zobaczył kobietę z medalikiem tryskelionem, i byłbyś "na poszukiwaniach"...czyli sam... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara znajomaaa
to.... ? miało być; tylko nie pisz, że pomyślałbyś, że kupiała sobie właśnie taki bo jej się spodobał akurat ot tak :D - tak łatwo w końcu do nich nie ma dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
No i tu się mylisz, ktoś kto ma zwichniętą psychikę to ma po prostu zwichniętą psychikę, a medalion może sobie założyć KAŻDY, jak "trudno dostępny" by nie był. I może go zakładać z różnych powodów, niekoniecznie znanych tobie. Co oznacza triskelion: Safe, Sane, and Consensual, czyli Bezpieczny, Przy Zdrowych Zmysłach i Akceptowany. Jest doskonałą przynętą, pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
Poza tym jeśli dążysz do samodestrukcji czystej krwi bdsm nigdy nie wpuszczą Cię do swojego środowiska, bo oni Ciebie rozszyfrują najpierw. Co Tobą kieruje, rozważ i dokonaj wyboru, najpierw jednak polecam obejrzenie "Irreversible", zanim wybierzesz się na polowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×