Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

nie moge nic zjesc, pomocy!!!

Polecane posty

[20.04] 23:38 mayyya Nie wiem co sie ostatnio ze mna dzieje. Od okolo dwoch tygodni prawie nic nie jem. Kawa, papierosy, jeden posilek dziennie w postaci poznej kolacji, gdy zaczyna mnie bolec brzuch z glodu i tyle. Jestem juz strasznie slaba. Probuje jesc ale po prostu nie moge nic przelknac, zaraz potem mam mdlosci albo musze biec do toalety w innym celu. Bylam juz u lekarza, nic nie stwierdzil. Zawsze bylam szczupla i nigdy nawet nie myslalam o odchudzaniu, a teraz powoli zaczynam wygladac jak kosciotrup;( Moze mial ktos kiedys taki problem i wie jak sobie z nim poradzic?;( Bede bardzo wdzieczna za pomoc [20.04] 23:43 ile wazysz i ile masz wzrostu ? [20.04] 23:45 mayyya mam 179 i teraz waze okolo 59 kg [20.04] 23:45 ddominika tez tak mam, wlasnie burczy mi w brzuchu skreca mnie jak cholera, ale poprostu nic nie chce mi sie jesc, odrzuca mnie na cokolwiek, tylko kawa, papierosy i witaminy w pastylkach biore zeby sie nie dobic Czy kto widział, żeby się glista załamywała? [20.04] 23:46 dział zdrowie i uroda zaprasza [20.04] 23:47 ile wazysz i ile masz wzrostu eeeeeeee, to możesz śmiało nie jeść jeszcze 2 tygodnie [20.04] 23:47 Majorek Odstawcie kawę, a szczególnie papierosy Pamiętaj, że Bóg jest dobry i chętnie wspiera cię we wszystkich szlachetnych dążeniach. -------- Zarób na piwo http://kasanapiwo.com/pages/index.php?refid=no cnamara [20.04] 23:47 ja mam takie fazy tygodniowe - nie jem praktycznie nic, czasem w przelocie coś złapię, potem - po tygodniu, czasami dwóch (ale to juz jestem mocno wyczerpana) wszystko wraca do normy. tyle ze ja nie pale, to tez moze miec znaczenie - szybciej cie osłabia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze ja mam wage w normie mam 164 i waze ok 55 kg, nie czuje sie jakos oslabiona, zjadlam cukierka czekoladowego bo niby tyle energii, ale poprostu niedobrze mi sie zrobilo tylko i nic wiecej nie moge zjesc, juz nie wiem czy mnie boli z glodu czy z objedzienia...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna87
też bym chciała nic nie jeść i co najważniejsze nie czuć głodu. Zazdroszczę Ci!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo dzis nic nie zjadlam ,boli mnie glowa ale nie moge patrzec na nic do jedzenia czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment
masz nerwice odstaw uzywki, postaraj sie zlikwidowac zrodlo stresu i nauczyc relaksowac, mozna jakies ziolowe tabletki na uspokojenie, gimnastyka, magnez z wit B,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem do układu trawiennego dostają się pewne bakterie, a brakuje kwasu mlekowego. Kupcie Lacidofil, albo jedzcie jogurt naturalny, bo te preparaty przywracają właściwą florę bakteryjną. Miałam kiedyś te objawy i po tym preparacie apetyt powrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA OSTATNIO TEZ TAK MAM. JEM, ABY NIE WYCHUDNĄC ZA BARDZO. aLE NA NIC NIE MAM OCHOTY. a PAMIETAM JAK BYŁAM 20 I SIĘ W KÓŁKO ODCHUDZAŁAM, TO APETYT MIAŁAM ZA DWÓCH. Wtedy marzyłam o tym, aby nie nie jeść. teraz tak jest i trochę się martwię. potrafie przyjść z pracy ok. 14 i stwierdzić, że nic danego dnia jeszcze nie jadłam i wcale nie jestem głodna. Ale figurę mam teraz naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×