Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakaś jakaś

badania lekarskie

Polecane posty

Gość jakaś jakaś

Czy ktoś wie jak to jest w praktyce.... jeśli zostałam skierowana przez zakład pracy na badania wstepne (jeszcze nie zaczęłam pracy) i jeśli wynik któregoś z badań będzie zły to czy pomimo tego mogę zostać zatrudniona? I jeszcze... czy w praktyce lekarze robią duże problemy jesli wynik jest kiepski czy może ida na rękę pajcentowi wiedząc jak teraz trudno o prace? :-/ proszę, niech ktoś odpowie bo dostałam super ofertę pierwszej pracy w życiu i boję się że przez złe wyniki badań lekarskich mogę tej pracy nie dostać. Dodam że kwalifikacje zawodowe mam bardzo dobre i pracodawca chce mnie przyjąć.. tylko te wyniki badań .. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś jakaś
chodzi o badanie słuchu....a stanowisko to doradca handlowy... dodam że słyszę normalnie.. tzn. rozmawiać mogę bez problemu.. tylko te jakieś durne ultradźwięki na jakiejś tam częstotliwości.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi odpowiedziec na to pytanie, ale przypominam, ze lekarz (przychodnia) ma umowe podpisana z twoim przyszlym pracodawca, ktory mu za to placi. Watpie, zeby lekarz ryzykowal. Jestes pewna, ze zly wynik moze przeszkodzic w dostaniu tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×