Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hshdjsgd

CO ROBIC? CZY WARTO RYZYKOWAĆ?

Polecane posty

Gość hshdjsgd

ostatnio mialam dorywcza prace w czasie sesji, przez 2 miesiace, przestalam pracowac w polowie lutego ale do tej pory nie dostalam wynagrodzenia za luty, szczerze mowiac ta praca byla na czarno, fakt za grudzien przyszlo mi rozliczenie ale ta firma zamiast od prawdziwej kwoty jaka zarobilam odporowadzili podatek od smiesznej kwoty przez siebie wymyslonej, wiec zwrot podatku zaden,byla to umowa zlecenie umowa za styczen byla choc mocno mi na niej nie zalezalo wszystko mi juz jedno,ale za luty nie bo odeszlam w polowie,a umowy za mieisac podpisywane byly poprostu pozniej przy czasie(niestety taka firma) wielokrotnie dzwonilam w sprawie wyplaty umawialam sie dziesieciokrotnie wreszcie poszlam tam osobiscie i gdy chcieli ze mna podpisac zlagla umowe(bo moj podpis jest na wilu papierac wiec chca byc czysci) powiedzialam ze podpisze gdy dostane pieniadze MYSLE ZE CHCYBA LEPIEJ GDY POPROSTU ODPUSZCZE NIE WIEM CO TO ZA LUDZIE, JAK MYSLICIE, DAC SOBIE SPOKOJ? TO KWOTA500-600 ZŁ ALE KASA I TAK ROZEJDZIE SIE PO KOSCIACH A JA NIE CHCIALABYM ZADZIERAC Z JAKIMS "GOWNEM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×