Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maggat

smutek zal łzy i miosc

Polecane posty

Gość maggat

7lat temu zerwałam z chłopakiem byłam smarkata chciałam sie wyszalec nie myslałam o dłuzszym zwiazku przez cały ten czas sie przyjaznilismy ...on 2 razy próbował do mnie wrocic ale ja sie nie zgodziłam nie chciałam go zranic bałam sie ze nie jestem gotowa a za bardzo go lubiłam zeby po raz kolejny go zostawic...zrozumiałam ze nie umiem bez niego zyc jak zaczał chodzic z jakas dziweczyna ...moje motto brzmi nie zbuduje swojego szczescia na czyims nieszczesciu wiec nawet nie chciałam sie miedzy nich wpychac ...zeby o nim zapomniec probowałam szczescia z innymi ale to nie było to samo...trafiłam nawet pewnego razu na chłopaka który był kompletna pomyłka i konsekwencje juz odczułam chłopak o ktorym ciagle myslałam rozstał sie z dziewczyna jestesmy teraz razem ale on nie jest taki jaki był na poczatku ...zraniła go jego ex ja tez w przeszłosci teraz staram sie wszystko naprawic ale on jest oziebły zachowuje sie tak jakby mu nie zalezało nie wiem co mam o tym myslec kiedys mi powiedział ze przez 7 lat zabiegał o mnie chciałam mnie odzyskac i ze jesli wierze w cuda to kto wie moze sie nam uda...ale ja nie wiem ile siły mi zostało i czy dam rade znosic ten jego brak zainteresowania...ja go kocham i nie chce zostawic...ale to boli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×