Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patuska

SUCHA SKÓRA! POMOCY!

Polecane posty

WItam! nigdy nie mialam problemów ze skórą a ostatnio jest bardzo sucha. Smarowałam wieloma balsamami, oliwka itp nic nie pomoglo nadal jest strasznie sucha. Pomóżcie mi proszę bo to nie zaciekawie wygląda a lato sie zbliża wielkimi krokami a ja lubię wyskoczyc w króciutkich spódniczkach czy szortach. Moze jakieś tabletki są na to lub coś? Pomóżcie proszę was internautki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie tam tabletki
a od kiedy masz szorstką skóre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakis 2 lub 3 miesiecy. Najbardziej jest widoczna na lydkach i pośladkach oraz na czole. Słyszałam że można od wewnątrz nawilżyć skorę, ze staje sie sucha przez brak jakis witamin czy czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty wode pijesz
w ilości ok 2.5l dziennie??a kawe pijesz???a palisz???a alkochol.a wysypiasz sie regularnie??a co jadasz???hmmm tu trzeba szukac przyczyny???a moze to alergia,albo poczatki liszajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aptece kup............
firmy dermedic---HYDRAIN-LOTION 2 BALSAM do ciała intensywnie nawilzający mnie pomaga -ale troche musisz go poużywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aptece kup............
tylko cena 28 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze być
skóra atopowa więc z zewnątrz nie wiele da sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IButiKIi
Ja używam dermatologicznego kremu Nanobase, świetnie nawilża skóre twarzy i reguluje ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka

Ostatnio dostałam w prezencie kosmetyki Essenz, które są w 100% naturalne. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że mogą tak świetnie działać a jednak się udało! Bardzo fajnie odżywiają i nawilżają! dają świetne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj czegoś skutecznego od polskiej marki? Polecam obie linie - atoperal i Atoperal baby, bo stosuję sama , ale tez podbieram czasem coś z niezbędnika mojej córeczki 🙂 Wszytskie podrażnienia, suche placki i zaczerwienione, swędzonące zmiany szybko zostają ukojone. Krem i emulsja do ciała, których używam codziennie są niezastąpione przy skórze skłonnej do azs! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimima

Ja też uważam, że będziesz zadowolona z atoperalu. Mi i mojej córeczce emulsja, żel i szampon bardzo pomogły na przesuszoną skórę, więc jestem wielką fanką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×