Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biker

ta czy ta?

Polecane posty

zdecydowanie ta pierwsza....sexy. ta druga taka a la safari style :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
no wlasnie mi sie podoba bardzo pierwsza ale ja mam rozmiar xs czyli 34, a ta safarii wlasnie taka jest. A z tych dwoch ostatnich? do dopasowanej sportowej tuniki w paseczki czarno-popielate i do tego dzinsy ogrodniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ale nocka
ogrodniczki? a co Ty w ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ale nocka
jak już ta czarna ale nie brałam do tego super-sexi małej czarnej zbyt oczywiste to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
ogrodniczki, źle sie wyrazilam chodzilo mi o dzinsy takie po pol lydki + buty no takie srednio wysokie no i wlasnie chodzi o to, ze ta czarna bylaby idealna tylko, ze jest za szeroka, poprostu nie bedzie dopasowana tylko za szeroka i nie ma rozmiaru s, nie wspominajac o xs, bo ja mam sylwetke taka filigranowa grr. Dlatego nie wiem ktora wybrac z tych dwoch pozostalych, poratujcie pomyslami, bo ja juz wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej nie kupuj ... zamow na miare aby dobrze lezala :) ... na cholere kupowac cos co nie lezy ostatnio sam do takiego wniosku doszedlem po przymierzeniu kilku tuzinow garniturow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
ja mam randke 25, to juz niie zdaze uszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wg mnie byłaby spoko, może dlatego że ja na wyjścia tak się ubieram. Pobudza wyobraźnię i jest seksowna, ale faktem jest że trzeba mieć nienaganną figurkę i plecki, na co nie narzekam :p-D pomysł ze szpilkami 6 calowymi i skórzanym spodniami też jest hak najbadziej, tyle że 6 cali jak dla mnie jest za dużo, bo jestem dość wysoka :-) DO TEGO RĘKAWICZKI TAKIE COŚ A LA DLA KIEROWCY I JAK SŁOŃCE ŚWIECI OKULARKI I JEST BOMBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to weź tą drugą
jezeli pierwsza jest za duza. mnie sie osobiscie podoba ta druga. ale nie jest zbyt skromna wiec bedziesz sie odznaczac - bez przesady oczywiscie ale jednak. trzecia nie uwazam aby byla zbyt ciekawa. oczywiscie wszystko zalezy od tego jaki masz styl i co lubisz. sprawdz jeszcze, czy na jakis innych aukcjach nie ma tych samych kurtek tylko w innych rozmiarach. ehh w sumie to mam taki sam problem jak Ty :P tez szukam kurtki tylko, ze meskiej i nic mi sie nie podoba :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
to moze ja powiem inaczej, czy jesli ta kortka czarna od mojego biustu odstaje, jest luzna na 5 cm, to mozna uznac, ze jest dobra czy musi przylegac do ciala idealnie? z rekawiczkami super, widzialam juz taka opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
dzieki chyba wezme druga, no bo co mi pozostalo. Patrze i szukam na innych aukcjach ale niestety brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
czy hlasnąć ja po bokach ta czarna, zeby byla mniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót głodzilli
nie kupowałabym na allegro niczego z ciuchów trzeba iść do sklepu, przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy krawcowa może chlasnąć ci skórę, chyba nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kurtka
powinna byc dopasowana ale nie wiesz jak bedzie wygladala naprawde jak ja zalozysz na siebie. moze sie okazac, ze nie odstaje w ogole a moze byc tak, ze z tych pieciu zrobi sie troche wiecej centymetrow. bardzo wazne sa tez ramiona. poza tym szczerze mowiac to nie warto nigdy wierzyc rozmiarom podawanym przez producentow odziezy, no ale przy zakupie internetowym nie masz innego wyjscia jak tylko zaufac temu co napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót głodzilli
poza tym warto by ją pomacać, nie wiadomo, co to za szajs... a napisać wszystko można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót głodzilli
biker, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biker
z kłodzka, dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z klasa i kasa
a mi sie podoba ta ostatnia bezowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×