Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mayla

Brazowe plamienia

Polecane posty

Dziewczyny prosze o rade.Od tygodnia zaczelam chodzic na aerobik,przyznam ze wczesniej nie cwiczylam i byl to dla mnie pozadny wycisk bylam trzy razy w tygodniu.Po pierwszych zajeciach zauwazylam na bieliznie brazowe plamy i tak do dzis niewiem czy to ma jakis zwiazek z wysilkiem czy nie.Biore tabletki anty microgrynon i ostatni miesiac nie robilam 7 dnooiwej przerwy bo zapomnialam tabletki.Prosze o rade jaka jest przyczyna tych brazowych plam,dodam ze nie mam zadnych innych dolegliwosci.FDziekuje za odpowiedz.Pozdtrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooo
przez tabletki nie przez wysilek fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp ale tabletki boire od dwoch lat czyli to brak tej przerwy w tamtym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooo
wysilek fizyczny w nadmiarze tez jest nie korzystny ,wlasnie ta przerwa spowodowala ze ci sie uklad hormonalny nieco rozregulowal i teraz wraca do normy i stad te plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się bierze tabletki to się układ horm nie może rozregulować bo dostarcza się rganizmowi stała dawkę hormonów codziennie. Organizm samodzielnie nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki troche mnie to uspokoilo.za dwa trzy dni powinnam dostac okresu mam nadzieje zew po nim wszystkoi wroci do normy.Jeszcze raz pieknie dziekuje i zycze milego dnia aaaaaaamam jeszcze jesdno pytanko czy podczas miesiaczki moge cwiczyc czy lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można ale nie ciężko. Wybierz lepiej np basen. Aerobic to raczej za ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos maial podobny problem jak ja to bede wdzieczna gdy sie podzieli jak sie skonczylo.hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×