Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wielbiciel 70B

mieszkający w Londynie - pomocy!

Polecane posty

Gość tak tak tam w lustrze to ja
http://www.streetmap.co.uk/ sprobuj tu szukac, jak znasz post code caly to kliknij na to i wpisz post code i search

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
http://www.streetmap.co.uk/newmap.srf?x=514174&y=186263&z=1&sv=northolt+road&st=6&tl=Northolt+Road,+Harrow,+Middlesex,+HA2&searchp=newsearch.srf&mapp=newmap.srf jak wyjdziesz ze stacji South Harrow to idz w lewo i pierwsza ulica w prawo to wlasnie Eastcote Lane. Na mapce slowo Harrow (South Harrow) jest dokladnie na niej. Jest ona dosc dluga, wiec zalezy jaki numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
no to super :) a w ktory weekend bedziesz?? hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
ten cash single fare to wlasnie to, niestety drogo, ale jedziesz z 1 strefy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Greater London jest podzielony na strefy komunikacyjne, tzn glownie chodzi o metro. No i ceny biletow i kart przejazdowych zaleza z ktorej strefy do ktorej sie udajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko, bo nie jestem pewny ;) Najchętniej chyba pojechałbym autobusem na Victorie i teraz wg tej mapki: http://www.tfl.gov.uk/assets/downloads/colourmap.pdf Na Victorii wsiadam w metro District i jadę dwa przystanki do South Kensington, przesiadam się w Piccadilly w kierunku Uxbridge i jadę aż do South Harrow...? Dobrze kombinuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Bardzo dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś mnie nurtuje ;) Chodzi mi o tą kartę Oyster (jak to się czyta w ogóle?? :o ), bo trochę sobie pojeżdżę metrem, a widzę, że jest dużo taniej. Przeczytałem instrukcję jak to działa, ale jeszcze nie całkiem wszystko jarzę :D Czy tą kartę można kupić na każdej stacji metra? Czy sama karta coś kosztuje? Jak ją kupuję(dostaję), to od razu w tym samym miejscu mogę tam załadować jakieś funciaki, czy muszę się udać do tego automatu? I co z tym automatem? Wrzucam tam jakieś monety i mi wrzuci je na kartę? Jak to działa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
ojster sie czyta :) karta Oyster jest faktycznie tansza, z tym ze trzeba sie zarejestrowac i biora £3 kaucji za nia. Mozna to zrobic na necie i zaplacic karta, a mozna wziac formularz ze stacji metra :) Mozna tez kupowac dniowki lub tygodniowki :) Jak przyjezdzasz tylko na weekend to raczej nie oplaca Ci sie zalatwiac tego Oystera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Jesli sie zdecydujesz na ta karte to mozna ja naladowac w automacie, przykladajac karte do czytnika, a potem wrzucajac pieniadze lub mozna placic karta, albo pojsc do okienka i poprosic o naladowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn., że jak dostaje się tą kartę, to ona nie działa dopóki się jej nie zarejestruje tym formularzem? W instrukcji pisali, że rejestracja nie jest obowiązkowa. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałem tą instrukcję wcześniej, ale jednak nie wszystko jest opisane tak jasno, jakbym sobie życzył :D hehe ;) Dzięki za info 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
jak masz jeszcze jakies pytania to smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oyster to wielki brat ... placenie gotowka drozsze bo wolnosc nie jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tam w lustrze to ja
Kirus - ja naturlich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josiah
Have you got a current driving licence? northern type a report online inflict Brent crude prices eased 0.2 percent to around$106.70 a barrel, extending a 0.6 percent decline on Tuesday.They are up 4.5 percent this month, heading for their bestmonthly gain since August last year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mohammed
Canada>Canada friendship the best writing service term alignment The London-based cardiologist Dr Aseem Malhotra spoke of the health risks to which young banking interns are exposed. He said: âAlthough we donât know for sure what caused such a tragic death, we know that working excessive hours, especially night shifts, is an extra risk to health.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josue
Children with disabilities pozyczki bez zabezpieczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrel
Could you tell me my balance, please? buy a business plan online "We must always consider the person. In life, God accompanies persons, and we must accompany them, starting from their situation. It is necessary to accompany them with mercy. When that happens, the Holy Spirit inspires the priest to say the right thing."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×