Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tagotta

Czy sa tutaj jakies mamy 31-letnie starajace sie o dziecko??

Polecane posty

Gość mama mama mama
a, i chciałam Wam jeszcze napisać, że w ciążę zaszłam na urlopie, a pracę mam b.stresującą - praca na zmiany do tego komórka służbowa=dyspozycyjność 24h/dobę (telefony o 02:00 w nocy także z zgranicy itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mogla dostac sie na forum:P Ale mam inna mysle,ze dobra wiadomosc!!!!:D Zrobilam 2 testy,na jednej 2 wyrazne krechy;na drugim innej firmy-druga kreska byla duzo slabsza....I co o tym myslic??Ja nie wierze....Czyzby po roku mi sie udalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tagotta gratulacje jednak trzeba wierzyc dopiero pisałaś że długo się starasz a tu dwie krechy:D:D:D Ależ musisz byc szczęśliwa Ja też miałam problem wejśc na topik coś widocznie było nie tak. To przypuszczam że topik raczej podupadnie napewno się przenosisz na inny. Ja w tym cylku chyba nic @ mam miec 31.04 ale czuję że nic z tego jeszcze raz GRATULACJE:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najsmieszniejsze to,ze ja nie moge w to uwierzyc!!!!! W sumie nie mam zadnych objawow,tylko czasami bardzo zabola mnie piersi tak na kilka sekund i bol puszcza.Caly czas czulam i czuje sie nadal jakbym miala dostac okres,ale go nie ma...No a teraz jak zobaczylam te 2 krechy na tescie (testach) NIEDOWIERZAM!!!!:D Bede tutaj zawsze na topiku,mysle,ze bedzie on szczesliwy.Jeszcze piszac pierwszego posta na nim bylam zalamana,smutna,przybita...myslalam o laparoskopii kiedy ja robic w czerwcu czy lipcu....:O a TU taka zmiana!!!:) Zrobilam sobie termin na 2go do lekarza.Pozdrawiam i dziekuje,ze jestescie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebawem uwierzysz jak brzusio sie zaokągli no i jak lekarz potwierdzi 2 maj a to nie za wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) Czy 35 letnia tez moze byc? Tagotta- gratulacje !!!!! i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama
Tagotta - miałam tak samo - trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może powtórz jutro test. Do 2-go jeszcze trochę - ja bym się wykończyła nerwowo, zresztą ja zrobiłam w ciągu 20 dni chyba 40 testów (średnio 2 dziennie) - firmy od testów troszkę na mnie zarobiły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!.D Janeczko WITAJ u nas,fajnie,ze do nas dolaczylas!\"!!Napisz czy to Twoj bedzie pierwszy Bobas??? Ja nadal okresu nie mam,dzisiaj chyba zrobie kolejny test jak mi doradza Mamamamamama (razem to bylo czy oobno;)) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ mam nadzieje ze bardzo szybko pozachodzicie w ciaze:) Ja staram sie o trzecie ale tak od lipca mam w planie:)zobaczymy co z tego wyjdzie ....tagotta G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 Janeczka znowu sie znalazłysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Moni= my wszędzie się znajdziemy 🌻 Tagotta= jak sampoczucie? Rób tescik- czekamy. Ja starm się o trzecie dzieciątko, mam juz kilkunastoletni staż małżeński, dwóch chłopaczków i marzenia o córeczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Trzeci test pokazal 2 kreseczki!!!!:D Jak sie ciesze!!! Ale oficjalnie powiem rodzinie znajomym jak pojde w srode do gina...:) Dziekuje za gratullacje!!! (boje sie jeszcze ze to sen,albo okaze sie ze testy klamaly....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa,zapomnialam napisac,ze samopoczucie ok,tylko bola piersi od czasu do czasu,ale ujdzie...:) I nie wiem czy to sugestia czy co,bo pilam zawsze \"litrami\" kawe,teraz nie mam ochoty nawet na filizanke... Ciesze sie,ze taka piekna pogoda!!! Dziewczyny co porabiacie na dlugi weekend? Macie jakies plany? My z mezem zostajemy w domku,chcemy spotkac sie znajomaymi bo nigdy nie ma czasu,chcemy tez isc na komedie do kina "Jas Fasola na wakacjach" (chyba tak to bylo?!:D) Ponoc smieszny film,mozna sie niezle posmiac. Wracam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama
powinnaś zmienić stopkę może na: "wierzyłam, że kiedyś się uda i się udało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamamaamam -dziekuje Ci bardzo,tak bardzo chcialam miec Dzidziusia,tyle razy plakalam robiac testy i zawsze byla jedna kreseczka....:( Zawsze dopatrywalam czy czasami choc pojawi sie druga ,blada...tak bylo przez 11 cykli.... Dzieki tez ,ze do nas zagladasz!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tagotta= jeszcze raz wszytskiego najlepszego i gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super to uczucie, byc w upragnionej ciązy :) ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama
miło mi Tagotta, że mnie cytujesz. Wiesz, moja koleżanka starała się 7 lat o dzidziusia - w końcu się udało a dziś jest mamą 2 ancymonków - 2,5 roku i 4 mies. A zaglądam do Was bo w końcu to prawie mój rocznik no nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tagotta gratuluje!!!!! takie osoby jak ty daja mi nadzieje ze kiedy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tagotta może nas zarazisz:D:D:D trzeba wierzyc że i nam się uda A na weekend ja się nigdzie nie wybieram niestety w pierwsze świeto idę do pracy wiec po pracy może grill. Fajnie że juz Ci się wszysko potwierdziło i zapewne test pokazał dobry wynik.Będziesz miała udaną majówkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nas tu coraz więcej fajnie że można uczestniczyc w czyimś szczęściu oby te szczeście nam wszystkim dopisywało;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piatkowo!!!! Dzisiaj rano tez mialam problem z wejsciem na forum-tak jak wczoraj. Dalej nie mam okresu,zaczynaja sie lekkie mdlosci.Nie wierze w zaistniala sytuacje!!!!!:) Wczoraj bylam troche smutna,bo czytalam,ze bardzo czesto w tych pierwszyh tygodniach dochodzi do poronien,czasem nawet kobieta nie wie,ze jest w ciazy i traci dziecko z nadejsciem @ :O Macie juz dluuugie weekendy,ze taka cisza na topiku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama
tagotta myśl pozytywnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie odbrze, u mnie niestety nie udało sie znowu w tym cyklu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tagotta odgoń od siebie zle myśli teraz musi byc dobrze więc wskazane pozytywne myślenie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema.Ja staram sie 8cykl i tez nic.Mam34lata.Staram sie o drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi :D Witaj na forum u nas!!!:) Napisz jak dlugo sie staralas o pierwsze dziecko??Zostan z nami-ledwo co topik sie nie zaczal na dobre-a mi udalo sie po 11 miesiacach \"zafasolkowac\".🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×