Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

ile dni pos tosunku mozna stwierdzic czy sie jest w ciazy? Chdzi o test ciazowy?

Polecane posty

Czesc chcialabym wiedziec, ile dni po stosunku mozna sie dowiedziec testem ciazowym czy zaszlo sie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na testach(tych superczułych) z reguły jest napisane ze wykrywa juz 3 dniowa ciążę, czyli mozna go robić min. 7 dni po stosunku. ale najlepiej jest poczekac do dnia spodziewanej miesiączki, wtedy jest bardziej wiarygodny. ew. mozesz zrobic test 2-3 dniprzed terminem @, ale tylko z porannego moczu. to czy test ci wyjdzie pozytywny nie zalezy od tego w ktorym dniu go zrobisz, ale od stęzenia hcg- hormonu który pojawia sie w ciązy. czasami nawet test zrobiony w dniu @ pokazuje wynik negatywny (mimo tego ze jestes w ciązy)bo za mało jest jeszcze hormonu i test go po prostu nie wykryje. cierpilwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebcia22
moj wykryl 11 dni od owulacji, ale tylko taki z allegro, pre-test i bobo-test nic jeszcze nie pokazaly najpewniej zrobnic jak okres sie spoznia, jak zrobisz po 11 dniaxdh jak ja i zobaczysz I kredske, to bedziesz wmawiala sobie wiecznie ze za szybko itp, i codznnie bedziesz doszukiwala sie II kreski najlepiej poczekac albo isc na badanie krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezek
a wykonany wieczorem test nie jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebcia22
jest, ja pierwszy wykonalam rano a nst dnia po poludniu i wysza juz ciut mocnejsza kreska ja jestem zdania ze jak ma wtjsc druga kreska, to czy z rana czy pod wieczor to i tak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwcześniej 6 dni
po zapłodnieniu, o ile HCG podskoczy szybko, prawie 100% pewności da taki wykonanu w dniu spodziewanej miesiączki - rano! jeśli nic nie wykarze a okresu ni widu ni słychu - powtórzyć za 48 godz i wtedy będzie już pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa555
mi test pokazal 2 kreski 14 dni po owulacji, kupilam go na www.vena-vita.pl i kosztowal 5 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli test jest wykonywany przed terminem @ to lepiej jest uzyć porannego moczu- jest on po prostu bardziej zagęszczony i stęzenie hcg jest w nim większe. w ciągu dnia rozcienczasz mocz płynami. ale jesli robisz test w dniu @ lub po jej terminie to wtedy nie ma znaczenia kiedy sikniesz- stęzenie hcg powinno być wystarczające nawet w rozcienczonym moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×