Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanili

Grzybica paznokci - jak ją pokonać.

Polecane posty

Gość uryna
Moczyc we wlasnych sikach. czego sie meczycie? urynoterapia!!!! I żadne fuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Witam! ale sobie poczytałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
:P przeraziły mnie te teksty o grzybach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 Witam! w ten słoneczny dzień. Tak oglądam te moje paznokcie,wcieram maść i czekam, a one wolno rosną...skończy się lato i jeszcze nie zauważę poprawy. A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
:classic_cool: ratunku, odchodzi mi paznokieć, co mi doradzacie -zerwać czy czekać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybowa77
a jakby chore paznokcie zalewac codziennie jakims chlorem? np domestosem, zniszczą się - ale grzyb nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
:classic_cool: A próbował ktoś domestosem? :p Czy pomogło? :D może to jest rada nie z tej ziemi :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 123
Cześć ! Tak sobie czytam o tym problemie i widzę, że nie jestem samotna. Może wypróbuje wasze rady. Mam grzybicę na paznokciach stóp , niewielkie zmiany ,ale z tego co tu się dowiedziałam trudno je wyeliminować. Może spróbuję ten Acifungin, bo go chwalicie. Nawet nie pomyślałam ,że te lakiery są tak piekielnie drogie. Czy koniecznie trzeba wyrzucić buty, doradźcie, dla mnie to duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 123
Fajna ta stronka! :) skorzystałam z wklejonych informacji o chorobach. :) okropnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zatroskane istoty o los swych paznokci!!! 🌼 Nie wiem co doradzić , może kup sandałki na lato, a buty odkaź formaliną. Ja nie wyrzucam wszystkich , jest to niemożliwe, bo traperów używam tylko kilka dni latem, adidasów też kilka dni- odkaziłam. Zwracam uwagę ,żeby nie kupować zbyt dużo par butów , ale częściej je zmieniam. :classic_cool: Takie ciepłe dni , a ja nie mogę zrobić frenczu!!!! :( Planuję pomalować paznokcie za kilka dni, bo są wstrętne, a i tak odrosną dopiero jesienią i to bardzo późną. Póki co, smaruję Unifungicid i widzę ,że odrastają \"zdrowe\" paznokcie, a co sie okaże - trudno prorokować. Pozdrawiam załamane istoty ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie , powolutku pojawiają się efekty mojej kuracji, 2 miesiące zmagań z grzybkiem! Jakieś 8 mm różowych paznokci, wyglądają na zdrowe, oby tylko do końca odrosły bez przebarwień. Nie odpuszczam i tak jak wspominałam 2x dziennie smaruje maścią. Może będzie dobrze. :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Jeszcze nie odpadł ,ale wkrótce to nastąpi!!!!! Jaka ja jestem nieszczęśliwa. Pocieszam się tylko,że mnie jedna to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
miało być ---- że nie mnie jedną to spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 Mam totalnego doła i sama przed sobą się użalam, widzę ,że nikt tu nie zagląda. Wróciłam z Riwiery Tureckiej i wymoczyłam palce na maxa w słonej wodzie. Ten duży, tzn ta chora cześć, całkowicie odłazi, miałam go oderwać, ale się waham, pewnie sam odpadnie wkrótce. Pomalowałam dla lepszego samopoczucia i żeby ludzie nie oglądali tego świństwa. Zdrowa część się łuszczy i zastanawiam się, czy nie od tych maści, które stosuję? Tak więc, wakacje mam zepsute. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijammmmmmmmmm
wyleczylas w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Odpadła chora część, a pod nią pojawił się różowy paznokieć. Jeszcze 1 cm musi uróść i myślę, że wtedy powiem, czy jest poprawa. Wygrzewam na słońcu i nadal smaruje maścią. Jest lepiej. :classic_cool: Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Czy ktos tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! :classic_cool: Nareszcie widzę jakieś efekty!!!! :classic_cool: Zmyłam lakier, starłam pilnikiem ciemną część paznokcia i mogę chodzić w klapeczkach bez plastrów. Są naturalne, może tylko zbyt krótkie, bo piłowałam na maxa. Noszę tylko buty bez palców. Jeszcze ok. 8 mm musza urosnąć i będę miała zdrowe pazurki!!! Czy całkowicie zdrowe, to się okaże?????? :) Kilka miesięcy kuracji, nadal stosuję Unifungicid. Pozdrawiam i życzę powodzenia i cierpliwości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m123
Jak sie dowiedziałm że mam grzybice paznokci, (2 duże paluch) miałam zaatakowane 2/3 paznokciai paznokcie chore były dosłownie brązowe, ciemno brązowe.Horror! Lakier batrafen stosuję 5 miesięcy. Mam chore 1/3 paznokci.Zrobiły sie zółte.Odrasta nowy, zdrowy. Ale nadal uważamże żadna rewelacja.Ale mała poprawa napewno jest. Smaruję dalej (ale praktycznie codziennie nie jak pisze w przepisie 1 miesiąc co drugi dzień, w drugim m-cu jeszcze rzadziej).Ale zainteresował mnie Mycospor onychoset - plastry i maść i krem.Dziekuję za informacje o tym leku. Wezme od dermatolaga na to recepte i spróbuję. Vanili ile kosztuja te plastry, maść i krem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m123
Kafeteryjka ile kosztują te plastry, maść i krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej m 123! Mycospor onychoset jest droższy, nie pamiętam dokładnie /ok. 60-70 zł./. Osobiście nie stosowałam. Jest tez tańszy krem po 30 zł. Cierpliwości! Mówią ,że grzybicę paznokci leczy się nawet rok. Duże paznokcie długo rosną. Bądź wytrwała i nie odpuszczaj. Ja zmagam się od stycznia, widzę poprawę. Obecnie smaruję maścią Unifungicid - ok.10 zł bez Rp. U mnie też są przebarwione od płynów, ale zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Hej! Nadal stosuje dietę - nie używam cukru i drożdży. Coś mi pomaga, bo paznokcie ładnie rosną. Już nie zaklejam ich plastrem i nie maluję lakierem. Czytałam,że trzeba nawet przez rok smarować paznokcie płynem lub maścią, żeby grzybica nie powróciła. Koniecznie spiłuj chorą część pilnikiem , najlepiej papierowym i dopiero stosuj płyny. :classic_cool: Powodzenia. na 3 str. wkleiłam adresy - poczytaj n/t grzybicy. P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 Cisza. :) Nareszcie moje paznokcie wyglądają przyzwoicie. Po wielu miesiącach ..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na grzyba fajnie działa
nalewka z glistnika - świeże rozdrobnione ziele zalać alkoholem, macerować kilka dni i gotowe, smarowac tym paznokcie lub inne zmiany grzybicze na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 123
Hej! Dziewuszki, jest jakaś poprawa. Tak jak radzicie, stosuję leki. Zaglądacie tu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 123
:) Na szczęście jest lato, noszę klapeczki. Zastanawia mnie sprawa butów pełnych używanych, one zarażają grzybkiem? :( Naprawdę je wyrzucacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loceryl na sprzedaz
na powierzchnię paznokcia lakier nakłada się jeden lub dwa razy w tygodniu. Przed każdym nałożeniem lakieru paznokieć musi być odpowiednio przygotowany. Powierzchnię paznokcia należy spiłować pilnikiem i zmyć zmywaczem do paznokci lub przetrzeć dołączonym do zestawu tamponem leczenie z reguły trwa do 6 miesięcy w przypadku grzybicy paznokci rąk i do 12 miesięcy przy grzybicy paznokci stóp leczenie musi trwać do czasu odrośnięcia zdrowego paznokcia w czasie stosowania lakieru nie należy stosować kosmetycznych emalii, sztucznych paznokci, przy kontakcie z rozpuszczalnikami organicznymi należy nakładać rękawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×