Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studenkaaaaa

SUKIENKA na wesele. partnerka świadka

Polecane posty

Gość studenkaaaaa

bede partnerką świadka. ślub w maju. już niedługo...a ja nawet nie zaczełam szukać sukienki..... szczerze mówiąc ostatni raz byłam na weselu,mając 10 lat.... nie mam pojęcia jaką sukienkę wybrać. Typową wieczorową - taką np. jak na studniówkę? gorset i długa spódnica? A może sukienka letnia, delikatna w kwiatowy wzró? tylko czy nie bedzie za skromna??? "wymogi" są takie że do swojej figury muszę mieć długośc minimum za kolana. A dalej nie wiem.... jak sie teraz chodzi na wesela? pomóżcie mi. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina222
Ja osobiście uważam , że o ile sukienka w kwiaty mogla by być "na miejscu" to ty będziesz się w niej czula jak sierotka- zwykle na weselach obowiązują bardziej eleganckie wersje. Ja w czerwcu idę na wesele i do kościola idę w prostej czarnej sukience za kolano a na sali przebieram się w dlugą też skromną sukienkę - bez gorsetu i innych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
no właśnie.... jak "zawalę" super suknię to do kościoła będzie głupio w niej iśc.... nieeee..... nie mam kasy na 2 sukienki... musi być jedna "akuratna". tylko własnie boje sę,że albo za bardzo sie wystroję albo bede sie czuć jak sierota...... kurcze....do tego partner jest świadkiem, długo był sam,a ja jestem z nim niecały miesiąc.... para młoda to jego przyjaciele,ale wiem,że wszyscy tam bedą mnie obserwować z dużym zainteresowaniem..... bardzo mi zalezy żeby dobrze wypaść.....baaaardzo.... czy mogę prosić o jakieś linki z sukienkami? ja na prawdę nie mam pojęcia jak sie ubrać.....nie wiem,jak sie teraz chodzi na wesela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam tylko nie
te wstrętne gorsety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko doradzic jednoznacznie bo zalezy gdzie jest przyjecie weselne... jesli w jakims zwyklym domu weselnym czy czyms ala remiza to wystawna suknia bedzie wygladac groteskowo ale jesli przyjecie jest w czyms ala zameczke czy wystawny hotel to znowu zwiewna wiosenne bedzie groteskowa ...no przynajmniej moim zdaniem;) ubierac nalezy sie stosownie do miejsca i sytuacji, a nie tylko samej sytuacji;) czesto w Polsce jest jeszcze zwyczaj przebierania sie w czasie wesela...ja osoboscie nigdy tego nie robie;) ja ostatnio jak nigdy mialam urodzaj wesel i niestety nie dalo sie isc w tych samych kreacjach ze wzgledu na rozne pory roku i miejsca wiec... ale do rzeczy...osobiscie uwazam, ze ZAWSZE najlepszy rozwiazaniem jest klasyka!!:) wybierz sobie cos klasycznego delikatnego, modnego:) kolor najlepiej zeby byl jakis hmm nie rzucajacy sie baaardzo w oczy nie odbalskowy co nie znaczy, ze nie moze byc zywy:) mysle, ze ze wglazdu na role czyli osobe tow. swiadka nie wypada Ci isc w pastelach...osobiscie unikalabym tez kolorow i wzorow \"najmodnieszych czytaj najpopularniejszych\" poniewaz jest wielkie prawdopodobienstwo, ze pol wesela bedzie w czyms podobnym;) no i najwazniesze musisz czuc sie pewnie i wygodnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że...
no a czy dziewczynie która będzie świadkiem wypada mieć czerwoną suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie wstepne
te z linku nade mna sa fajne poza tym mozesz poszukac sukienki o prostym kroju , np. odsinaną nad talia , na ramiaczkach , z prostym dołem, lekko rozszerzanym , w kolorze zielonym , ale takim połyskującym , nie wiem jak taki materiał ie nazywa , jest taki połyskujacy jak mucha zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaa
bardzo ładna sukienka :) co prawda nie odważyłabym sie na czerwoną,ale czarna jest superancka ;) tyle że czarna na wesele....? dziękuję za linki :) cudne sukieneczki. tylko gdzie ja kupię podobną..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest cudowna:-) http://www.perfect-bridesmaid-dresses.com/Bari-Jay-Bridesmaids.html http://www.perfect-bridesmaid-dresses.com/Bari-Jay-Bridesmaids.html oraz http://www.perfect-bridesmaid-dresses.com/Bari-Jay-Bridesmaids.html (kupilam podobna wlasnie na wesele, tyle, ze nie jestem rodzina do mlodych, moglam pozwolic sobie na czarna:-D) heh, teraz poszukuje butow, jesli mozecie -doradzcie cos - peep toe, czy sandalki na paseczki? :-( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia-----> taka sama wlasnie mialam ostatnio na weselu w karnawale;) taka oczyiwsice jak Ty zakupilas:) takze taka tez polecam:) z tych linkow podoba mi sie tez ta rodem z dirty dancing;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasior
Czy ktoś próbował zamówić sukienkę barijay 284 i czy ktoś wie ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×